Oryginalny 450D 500D 1000D karta pamięci sd gniazdo gniazdo płytka drukowana do aparatu Canon EOS 450D 500D 1000D

Oryginalny 450D 500D 1000D karta pamięci sd gniazdo gniazdo płytka drukowana do aparatu Canon EOS 450D 500D 1000D

zł57.91
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: totoro pcv mat, kb631kl batery, szminki beauty, j7 2017 klapka, mata fo masażu, rzemien płaski, narzedzia beta, obroze dla lps, torby podróżne.

Drodzy kupujący przyjaciele: Witamy w sklepie PT Industry! Sklep znajduje się na największym w azji rynku elektroniki w Shenzhen, zobowiązała się do kamery cyfrowe i kamery lustrzanka naprawa części. jesteśmy zaangażowani w lustrzanka cyfrowa naprawa przemysłu od wielu lat, z szeroką gamą dostaw części naprawczych. możemy dostarczyć wiele części naprawczych, płyty głównej, LCD, flex cable, CCD, obiektyw i tak dalej. Sklep sprzedaje towary mają najlepszą gwarancję. W przypadku dużych zamówień skontaktuj się z nami!

Skype: hujun000000126

O nas: Nasi technicy mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży naprawa aparatu cyfrowego. Zapewniliśmy naszym klientom wysoki poziom satysfakcji z naszych produktów i satysfakcji. Wymagamy, aby nasze usługi były szybkie, więc zapewniamy, że nasze naprawy trwają nie dłużej niż 48 godzin, a nasze produkty zostaną wysłane w ciągu 5 dni roboczych od zakupu. Nasze produkty są wysokiej jakości! Są wysyłane do naszych klientów w zupełnie nowym stanie! Co najważniejsze, koszty naszych produktów i usług są ustalane w rozsądnych cenach! Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi dla naszych klientów i osiągnięcie 100% satysfakcji ze strony wszystkich naszych klientów

Płatności: Akceptujemy Alipay, TT, Western union, Moneygram itp. Wybierz najbardziej wygodny dla ciebie. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. Wysyłka i pakiet:

Wysyłka do USA za pośrednictwem Epacket może potrwać około 7-15 dni roboczych z numerem przesyłki.

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zweryfikowania płatności. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w dostawie, w tym, ale nie ograniczając się do kontroli celnej, strajku, siły wyższej itp. Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie podatki celne/celne poniesione w twoim kraju. Polityka zwrotów i wymiany: Zwrot lub wymiana jest obsługiwana tylko jeden. Przedmiot musi być zwrócony jako otrzymany, nieużywany, nieotwarty, nieuszkodzony. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki zwrotnej i wysyłki. Kupujący jest odpowiedzialny za dodatkowe koszty wysyłki dla rzeczy, które są zwracane odmówił i/lub undeliverable.

Informacje zwrotne: Aby zapewnić lepszą obsługę, traktuj transakcję uczciwie. Opinia jest naszym życiem, zanim opuścisz neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie. Ponieważ uważamy również neutralną informację zwrotną za negatywną opinię.

Skontaktuj się z: Jeśli są jakieś pytania, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem Gktk.pl. Odpowiemy w ciągu 24-48 godzin, z wyjątkiem wakacji.

, Kim jesteśmy: Jesteśmy producentem części zamienne do aparatu, zapraszamy zarówno handel detaliczny i hurtowy klientów, jeśli potrzebujesz z dużą ilością, proszę nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać lepszą cenę

Ciepłe monit:

1. Kiedy złożyć zamówienie, proszę wyraźnie potwierdzić, czego potrzebujesz, a nasze zdjęcie jest ponownie w tej samej kolejności.

2: ze względu na akcesoria cyfrowe, ilość jest zbyt duża, wszystkie nie udało się przesłać, droga w naszym sklepie nie znalazła produktu, którego potrzebujesz, skontaktuj się z obsługą klienta.

3: nasz sklep sprzedaje akcesoria do konserwacji i personelu technicznego, przed zakupem, proszę ustalić, aby kupić dobre objawy aparatu,

4. Ponieważ są to części naprawcze, proszę potwierdzić dobrą awarię aparatu, błąd osądzenia zamówienia kupujących, kupić niewłaściwe części, nie możemy wrócić, dziękuję za zrozumienie.

5. Objawy błędnej oceny, ten sklep nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta, z całego serca za twoją usługę.

6: kup produkt po otrzymaniu, poczuj, że coś jest nie tak z produktem po instalacji, skontaktuj się z obsługą klienta, nasze bezpłatne wskazówki techniczne.

7: Sklep mamy tylko" PT przemysłu "Zamówienie proszę wyraźnie zidentyfikować" PT przemysłu "I LOGO . Inne sklepy bez "przemysłu PT" tego słowa nie są naszym sklepem.

8: Produkty wysyłane po kupujących, pamiętaj, aby ściśle monitorować informacje o transporcie, w odpowiednim czasie z jednym numerem do lokalnych zapytań pocztowych, aby nie spowodować niepotrzebnej straty. Dostawa pocztowa nie jest w niektórych krajach kupującymi, pamiętaj, aby osobiście z jednym numerem do lokalnej poczty, aby odebrać. Mam nadzieję, że kupujesz i zamawiasz produkty zadowolone w naszym sklepie, oczekujemy również ustanowienia z tobą długoletniej przyjaznej współpracy. zamów więcej produktów w jednym czasie, możesz omówić więcej rabatów z nami, dzięki za twój wybór i zaufaj nam!

  • Numer/Liczba modelu: 450D 500D 1000D
  • Kompatybilny styl kamery: Lustrzanki cyfrowe