Wielozadaniowy zestaw pompy do przenoszenia syfonu, z rurką pomiarową | Narzędzie do odsysania paliwa do oleju, benzyny, wody, cieczy

Wielozadaniowy zestaw pompy do przenoszenia syfonu, z rurką pomiarową | Narzędzie do odsysania paliwa do oleju, benzyny, wody, cieczy

zł51.11 zł33.74
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: pompa do odsysania oleju, syfon do wody gazowanej złoty, strzykawka do odsysania oleju, nakrętka do wody gazowanej, pompa próżniowa do oleju, syfon do wody gazowanej allegro, syfony do wody gazowanej, mini pompa do oleju, zlewarko wysysarka do oleju, wysysarka do oleju samochodowego.

Wielozadaniowy zestaw pompy do przenoszenia syfonu, z rurką pomiarową | Narzędzie do odsysania paliwa do oleju, benzyny, wody, cieczy

Wspieraj Dropshipping i sprzedaż hurtową.

100% oryginalny i dobrej jakości z bezpłatną gwarancją po sprzedaży.

Wielozadaniowy samozasysająca syfon transfer cieczy zestaw pompy zawiera 2 długie węże z rurką miarki, bezpiecznie wydobywając i wkładając płyny, takie jak gaz i woda. I wąż do pompowania powietrza i adapter do pompowania powietrza do opon itp.

Specyfikacja: syfon gazowy z rurkami wlotowymi i wyładowczymi: 9 cali-2 węże (z czarnymi złączami): każdy 50 cali/127cm, OD: 1/2 cala ID: 11/32 cala-rura miernicza: 48 cali, OD: 1/4 cala ID: 1/8 cala-rura ciśnieniowa powietrza: 15 cali, OD: 7/16 cala ID: 1/8 cala

Jakość: trwała twarda plastikowa pompa zapewnia doskonałe ciśnienie dzięki szybkiemu transferowi syphoning, I grube węże z tworzywa sztucznego, aby zapewnić brak wycieków lub slots-gumowa rurka pomiarowa przenosi olej bez topienia z wysokiej jakości sprzętu odpornego na chemikalia kwasowe i wodne.

Konstrukcja: gładka akcja uchwyt z 2 długi elastyczny czerwony węże dociera wszędzie-Extractor dipstick tube zasysa olej z dowolnego pojazdu-łatwy montaż/demontaż dla efektywnego czyszczenia. Zalety: wypompowuje nadmiar przepełnionej cieczy. Świetna wylewka do napełniania płynu transmisyjnego. Naprawa klimatyzatorów okiennych. Przydatny również do gotowania i pieczenia. Najlepsza tubka wyciskana pompa żarowa alternatywa. Działa w miejscach, w których lejki nie pasują

Zastosowania: łatwa duża ręczna pompa próżniowa z systemem transferu wlotowego i wyładowczego do wymiany oleju silnikowego, przepełnione zbiorniki, przechowywanie poza sezonem, tankowanie pustego zbiornika z pojemnika na benzynę, opróżnianie paliwa przekładniowego, ropa naftowa i gazu od samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, ciągników, do śniegu, łodzie, kosiarki do trawy, jak i na zewnątrz sprzęt elektryczny, Lub pobieraj wodę ze zbiorników akwariowych, odblokuj ścieki toaletowe, oddzielny osad podczas warzenia piwa lub opon do pompowania wina, balony z adapterem ciśnienia powietrza.

Opis produktu

O 3 w 1 wielofunkcyjny duży syfonu zestaw pompy z pompowania powietrza Adapter

Problem:

Niezależnie od tego, czy twój samochód nie ma paliwa, czy potrzebuje wymiany oleju, czy po prostu chcesz przechowywać sprzęt elektryczny poza sezonem, opróżniając jego płyn, po co płacić najlepsze dolary za łatwą do wykonania pracę?

Nasze rozwiązanie:

Nieszczelna ręczna pompa syfonowa z długimi wężami i adapterami do transportu płynów, takich jak olej i gaz.

Szybki Transfer:

Szybko przenosi płyny do 3 galonów na minutę, a powietrze za pomocą zaledwie kilku łatwych pomp.

Długie węże:

50-Cal długi czerwony węże są trwałe i grube dostęp trudno dostępnych miejscach.

Łatwe do czyszczenia:

Łatwo demontuje się w celu prawidłowego czyszczenia (zalecane po przenoszeniu benzyny lub łatwopalnej cieczy).

Ważna wskazówka:

Dla prawidłowego syfonowania wąż tłoczny musi być niższy niż przewód wlotowy.

Kolor: czerwony

Materiał: ABS

Zawartość opakowania:

1 szt. x pompa ręczna wlotowa i wyładowcza

1 szt. x rurka pomiarowa

1 szt. x wąż wysokociśnieniowy

2 sztuk x czerwony węże

2 szt. x czarne złącza bezpieczeństwa

1 szt. x dysza inflatora

1 sztuk x dysza dmuchawy

1 sztuk x złącze rury

Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione.

Uwaga: fotografowanie światłem i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie trochę inny niż rzeczywisty. Błąd pomiaru wynosi +/- 1-3cm.

O nas

Zapewniamy dobry produkt w najlepszej cenie, wspieramy zamówienie hurtowe/Drop Shipping

1. W przypadku zamówienia Drop Shipping, proszę zauważyć "zamówienie dropshipping", będziemy go traktować priorytetowo.

2. Do sprzedaży hurtowej/Drop Shipping Zamówienia, jeśli masz jakieś pomysły na temat ceny lub paczki, skontaktuj się Nas z góry, damy ci najlepszą obsługę, aby spełnić twoje wymagania.

O płatności

Jeśli napotkasz jakiś problem podczas dokonywania płatności, skontaktuj się z centrum obsługi klienta Gktk.pl, aby poprosić o pomoc:

O przesyłkach

1. Wyślemy zamówienia Jak najszybciej w ciągu 2-5 dni (z wyjątkiem weekendów i świąt narodowych) po twoim Płatność jest zakończona normalnie.

2. Proszę napisać swój kompletny Adres dostawy z prawidłowym numerem telefonu i kodem pocztowym, szczególnie Rosja i białoruś kupujących, proszę potwierdzić swoje imię i nazwisko.

  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)