Oryginalna bateria do Doogee X90 3400mAh telefon komórkowy akumulatory litowo-jonowe z numerem przesyłki

Oryginalna bateria do Doogee X90 3400mAh telefon komórkowy akumulatory litowo-jonowe z numerem przesyłki

zł54.01 zł48.60
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: razer deathadder elite prisjakt, thermal mug with wyświeetlaczem, przezroczyste filiżanki do kawy, poliki trunk hendai tussan 2020, plaszcz damski zimowy z jenotem, uchwyt na butelke do szamochodu, wąż na szyję pandory fimy westa, pierscionki z różowym diamentem, przezroczyste haczyki na ściane.

Model baterii: Doogee X90 (Jeśli nie jesteś pewien, czy jest odpowiedni dla twojego telefonu, można go porównać do tego numeru, jest to unikalny numer baterii) > Akumulator musi być w pełni naładowany przed użyciem. > Tymczasowa krótka pojemność nowej baterii będzie wynikać z nieużywanego przez długi czas, jest to normalne, całkowita pojemność zostanie przywrócona przez użycie 3-5 razy. > Kiedy po raz pierwszy otrzymasz baterię, użyj jej, naładuj przez 10 godzin przez pierwsze trzy razy, użyj jej ponownie, a następnie wystarczy naładować. > Nie używaj gorszej ładowarki, aby naładować baterię w przypadku uszkodzenia baterii. > Nie należy demontować ani zmieniać struktury baterii. > Nie wkładaj baterii Do ładowarki zbyt długo.

O wysyłce: 1. Wyślemy paczki w ciągu 24-72 godzin po zweryfikowaniu płatności kupującego. Wysyłaj przedmioty ze śledzeniem online, informacje o śledzeniu są dostępne w ciągu 5-10 dni. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki. 2. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta! Gwarancja: 1. Wszystkie towary, które sprzedajemy są w najwyższej jakości i pod ścisłym nadzorem przed wysyłką. 100% testowane i być nasz znak. 2. Obiecujemy gwarancję jakości w ciągu 6 miesięcy, a my naprawimy ją bezpłatnie. Powracająca wysyłka powinna być opłacona przez klienta. Wszystkie powrotne produkty muszą być w dobrym stanie. Otrzymano stare przedmioty, zostaną natychmiast wysłane nowe przedmioty. Informacje zwrotne: 1. Dbamy o naszych cennych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie nieoczekiwane problemy. 2. Jeśli jesteś zadowolony z dostawy towarów, uprzejmie prosimy o pomoc, aby zostawić pozytywne opinie, a my zrobimy to samo dla ciebie. 3. Jeśli nie jesteś zadowolony z towarów, prosimy o kontakt z nami w czasie, i wysłać wiadomość najpierw przed wyjazdem negatywną opinię lub otworzyć wszelkie spory na alibaba. Proszę nie otwierać żadnych sporów, zawsze dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem i sprostać państwa oczekiwaniom.

Ważna uwaga: opłata za wysyłkę i obsługę nie podlega zwrotowi, a klient powinien ponosić odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i wysyłki. Wszystkie powrotne rzeczy muszą być w dobrym stanie. Muszą być w stanie nadającym się do ponownego wykorzystania. Człowiek wady nie są gwarancją, takie jak złamane, porysowane i tak dalej. Przed zainstalowaniem naszego ekranu lub innych akcesoriów, sprawdź nasz ekran lub inne akcesoria. Jeśli nie ma problemu, możesz zainstalować go na swoim telefonie komórkowym. Po zainstalowaniu na telefonie nie udzielimy żadnej gwarancji ani rekompensaty.

  • Compatible Model: Doogee X90
  • Pojemność baterii (mAh): 3501 mAh-5000 mAh
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Battery Capacity:
  • Nazwa marki: NoEnName_Null
  • Numer/Liczba modelu: Doogee X90 battery
  • Kompatybilny marka: DOOGEE
  • Oryginalne lub nie: Oryginalny
  • Certyfikat jakości: ce

5

Продовцу большое при большое спасибо!!!!