E 70-20 terminator 70mm2 końcówki okucia drutu kabel zaciskane złącze terminalu AWG210

E 70-20 terminator 70mm2 końcówki okucia drutu kabel zaciskane złącze terminalu AWG210

zł57.91 zł40.53
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: mocowanie telefonu zacisk, zaciskarka kabel koncentryczny, opaska stalowa zaciskowa, zacisk na kabel, opaska zaciskowa, listwa zaciskowa din, kabel hamulcowy, opaska zaciskowa przegubu, tulejka zaciskowa, zaciskarka kabel.

r

Pl d

Zaciski do kabli elektrycznych. Możemy dostarczyć pełną gamę izolowane złącza zaciskane (. 5 do 1.5mm), (2.5mm) i (od 4 do 6mm) kabel sizesa i wiele więcej ..

Doskonale nadaje się do systemów okablowania dla elektronika domowa, takich jak alarm okablowania. Szczególnie nadaje się do przewodów pojazdu, ponieważ pozwalają na tworzenie modułowe systemy okablowania. Wymarzony dom, w którym znajduje się w niektórych sytuacjach, jak zaciski nie pociągają za sobą lutowania dla niezawodnego połączenia.

1 nazwa produktu : PVC izolowane elektryczne Pin zaciskane (zaciski izolowane końcówki okucia)

2 pozycja nr: E70-20

3 materiał ciała: czysta miedź

4 powierzchnia: cynowana

5 materiał izolacyjny: PVC

6 kolor izolacji: żółty

7 długość czystej miedzi: 20mm

8 rozmiar drutu: 70mm2

9 AWG: 210AWG

10 paczek: 100 sztuk w torebce

Nasz magazyn

Przesyłki

1. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 4-5days po otrzymaniu pełnej zapłaty.

2. Wysyłamy na całym świecie z jednolitej stawki wysyłki przez Hong Kong Air mail. Ten międzynarodowe zamówienie może trwać dłużej przybyć, zwykle wysyłamy na całym świecie jest używany, aby trwać od 8 do 25 dni roboczych, wyklucza sob & Sun.

3. Wysyłka jest bezpośrednio wysłać poprzez regularne airmail. To zwykle trwa 10-25 dni roboczych.

Ze względu na zmianę usługi pocztowe w różnych miejscach, niektóre obszary mogą trwać dłużej (20-60days), takich jak: włochy, federacji rosyjskiej,, Chile, argentyna, tajlandia, chociaż wysyłamy rzeczy przez airmail. zdecydowanie zalecamy, aby kupujących, którzy z tych wspomina o kraj będzie lepiej wybrać $2 ubezpieczenia w przypadku coraz utracone.

4. możemy również zapewnić przesyłkę ekspresową przez EMS (5-8 dni) lub UPS (4-5 dni). Koszt jest wyższy niż standardowy koszt przesyłki, o $20 lub wyższej. Jeśli chcesz wysyła przez EMS lub UPS, prosimy o kontakt z nami.

5. Jeśli przyjeżdżasz z odległej okolicy, koszt wysyłki jest wysoki, więc musisz zapłacić więcej ! Gwarancją

1. Jesteśmy odpowiedzialni za uszkodzenia elementu przed otrzymania. Prosimy o kontakt z nami, W ciągu 30 dni Od daty otrzymania, i podjąć zdjęć na uszkodzonego elementu, zwrócimy pieniądze na uszkodzony przedmiot.

2. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, prosimy o kontakt z nami, W ciągu 30 dni Od otrzymania i daj nam znać, dlaczego.

3. Tak długo, jak twój rzecz jest nadal w zupełnie nowym stanie, będziemy szczęśliwi, aby Zwrotu pieniędzy , Lub możesz poprosić o Pozycji wymiany.

4. Będziemy potrzebować do odbioru i sprawdzić swój powrót przed zwrotu lub wymiany zostaną podane. Powrotnej wysyłki opłaty będą wypłacane przez kupującego. Nie zwracamy kosztów wysyłki.

5. na przedmioty, które zostały zakupione z bezpłatną wysyłką, będziemy odliczyć nasze koszty wysyłki od kwoty refundacji.

6. Aby przyspieszyć proces zwrotu, proszę podać swój numer aukcji przedmiot lub identyfikator użytkownika wraz ze Zwrotu.

Powrót

1. Wszystkie produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysyłką.

2. W przypadku, gdy to Em jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 30 dni od daty otrzymania, będziemy wymienić na nowy. Nie oferuje się refundacji.

3. Kupujący musi zapłacić za koszty powrotu i będziemy płacić za koszty dla ponownie.

Informacje zwrotne

Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Jesteśmy wdzięczni za pozytywne opinie. Proszę napisz do nas przed wystawieniem negatywnej opinii i neutralny informacje zwrotne. Postaramy się jak najlepiej, aby rozwiązać problem.

 • Length of Copper: 20mm
 • material: Tinning Red coppe
 • Cable Size: 70mm
 • tubular: terminal
 • Coated: pvc
 • Model: E70-20
 • design: pre-insulated pin terminal
 • AWG: 210
 • Numer/Liczba modelu: E70-20
 • Typ: Końcówka zaciskana
 • colour: YELLOW
 • Nazwa marki: daswinele
 • packing: 100pcs /bag