2020 nowe przezroczyste akrylowe Terrarium inkubator gadów pająk jaszczurka żaba Cri Terrarium inkubator gadów

2020 nowe przezroczyste akrylowe Terrarium inkubator gadów pająk jaszczurka żaba Cri Terrarium inkubator gadów

zł73.31 zł39.57
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: antyk kopula szklane terrarium vintage, rośliny do terrarium dla kameleona, terrarium dla żółwia lądowego allegro, terrarium dla modliszka, terarium dla modliszki, akcesoria terrarium jaszczurka, terrarium dla mrówek do kupienia, oświetlenie do terrarium dla modliszki, stojak na mini terrarium 33cm, terrarium modliszka storczykowa.

Inkubator gadów, jaszczurka, centipede, pająk, kameleon, terrarium, pudełko ozdobne, akrylowe terrarium, przezroczyste pudełko

Bullet punkty:

1, inkubator gadów: bardzo nadaje się do hodowli lub transportu pająków, skorpionów, modlisk, małych węży i innych owadów gadów.

2, przezroczysty materiał akrylowy: bezpieczny i nietoksyczny, wytrzymały i nie zdeformowany, możesz zobaczyć zachowanie swojego zwierzaka w dowolnym miejscu i czasie.

3, projekt małe otwory przepuszczające powietrze wokół: wentylacja i rozpraszanie ciepła, aby zapobiec ucieczce zwierząt domowych.

4, Clamshell otwarcie: pudełko jest wyposażony w clamshell otwarcie dla łatwego napełniania, i można obserwować crawlers w każdej chwili.

5, łatwy w montażu i użyciu: może być używany z krajobrazem, lampami grzewczymi itp. i jest bardzo piękny.

Cechy:

1. Inkubator gadów: bardzo nadaje się do hodowli lub transportu pająków, skorpionów, modlisk, małych węży i innych owadów gadów.

2. Przezroczysty materiał akrylowy: bezpieczny i nietoksyczny, wytrzymały i nie zdeformowany, możesz zobaczyć zachowanie swojego zwierzaka w dowolnym miejscu i czasie.

3. Zaprojektuj małe otwory przepuszczające powietrze: wentylacja i rozpraszanie ciepła, aby zapobiec ucieczce zwierząt domowych.

4. Otwór z klapką: pudełko jest wyposażone w otwór z klapką dla łatwego napełniania, a w każdej chwili można obserwować roboty.

5. Łatwy w montażu i użyciu: może być używany z krajobrazem, lampami grzewczymi itp. i jest bardzo piękny.

Dane techniczne:

Nazwa: gad inkubator

Losowy styl

Materiał: akryl

Rozmiar: S-20 * 15*15cm/7.87*5.91*5.91 cala, L-28 * 18*18cm/11.02*7.09*7.09 cala, XL-33.5 * 18*20cm/13.19*7.09*7.87 cal

Odpowiedni: nadaje się do hodowli pająków, skorpionów, modlisk, rogatych żab, chrząszczy, małych ozdobnych węży i innych owadów gadów.

Lista pakowania:

1 * inkubator (bez krajobrazu)

Uwagi:

1. Produkt nie zawiera krajobrazu!

2. Produkt musi być złożony:

1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i są tylko w celach informacyjnych. Usługa czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. 7. Naszym celem jest zadowolenie klienta! Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

1. 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3 miesięcy warranty.2. Wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji.

  • feature 01: Acrylic Feeding Box
  • wholesale: yes
  • Materiał: Z tworzywa sztucznego
  • feature 02: pet house
  • type: Breeding Box
  • Numer/Liczba modelu: Reptile Breeding Box

5

I

3

Un petit peu de colle forte car une encoche a cassé, malgré un bon emballage...

1

Malisimo

5

ok

5

хороший, но чуть отодрала защитную бумагу с панелей. некоторые уголки отломались - материал хрупкий . но мое понравилось. он прозрачный и красивый