Obrotowy pałac Piano Tuning zestaw narzędzi do naprawy stroik 15 sztuk zestaw naprawczy strojenia ogólne narzędzie

Obrotowy pałac Piano Tuning zestaw narzędzi do naprawy stroik 15 sztuk zestaw naprawczy strojenia ogólne narzędzie

zł259.84
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: ffp 2 czarne, baseus cewka, ffp2 maskies, głowice 12cm, gs 500 filtr, a6 c6 zegary, dresy piżama, dip naczynie, bluzy nutela.

Wprowadzenie do produktu:

Nazwa produktu: 15 zestawów narzędzi do strojenia fortepianu Stworzył niezbędny stroik do strojenia fortepianu Profesjonalne narzędzia tuningowe mają 14 narzędzi + 1 zestaw narzędzi Dostępne są: 1. Klucz do strojenia 2. Okrągły kamerton (A440HZ) 3. Zatrzymaj pas dźwiękowy 4. Gumowy, dźwiękoszczelny skórzany widelec (średni, basowy) 5. Gumowy, dźwiękoszczelny skórzany widelec (góra) 6. Szczypce do klawiatury 7. Klucz trzpienia klawiatury 8. Kombinacja zszywek 9. Klucz kombinowany uchwyt (kolor drewniany uchwyt) 10. Multi-port (łokieć) 11. Dźwięk głowy 12. Śrubokręt 13. Mały skurcz 14. Duży skurcz 15. Zestaw narzędzi 15 zestawów narzędzi do strojenia fortepianu szczegóły:

O nas:

Zapraszamy do naszego sklepu

1. nasza nazwa firmy: Qingdao Hongyin Wood Co., Ltd., profesjonalna produkcja i obróbka drewna gitarowego, akcesoria gitarowe i narzędzia do tworzenia gitar. współpracujemy ze znanymi na całym świecie producentami gitar, takimi jak Qingdao GIBSON, EPIPHONE, Tianjin LAG i Qingdao sejeng (fendr, Ibanez).

2. Mamy tysiące produktów, nasze produkty są konkurencyjne cenowo i wysokiej jakości. Rozbijamy się na fałszywe i tandetne produkty. Mamy nadzieję, że możemy nawiązać długoterminową współpracę z firmami instrumentów muzycznych i sprzedać je na świecie. Jeśli potrzebujesz dużej liczby naszych produktów, skontaktuj się z nami. Damy ci najlepszą zniżkę.

3. Jeśli twój produkt konkuruje o cenę, możesz skontaktować się z nami. Możemy sprzedawać na rynku chińskim. Każdego roku uczestniczyliśmy w międzynarodowej wystawie instrumentów muzycznych w szanghaju (Hall E3), jeśli odwiedzasz wystawę instrumentów, możesz skontaktować się z nami.

O nas:

1. Witamy w naszym sklepie. Jako lider chińskiej części do gitary saler, mamy tysiące rodzajów produktów, które prawie pochodzą z japonii i korei południowej. Nasze produkty są konkurencyjne pod względem ceny i najwyższej jakości. Walczymy z podrobionymi i tandetnymi produktami. mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długoterminową współpracę z firmą Musical instruments i salerami na świecie. jeśli masz produkt, który jest konkurencyjny w cenie, możesz skontaktować się z nami. Możemy go sprzedać na chińskim rynku.

2. Jeśli potrzebujesz naszych produktów w dużej ilości, możesz skontaktować się z nami. Damy ci zniżkę.

3. Jesteśmy w ograniczone zapasy, jeśli potrzebujesz bardzo dużej ilości, musisz nas poinformować. Zamówimy to z góry.

Wysyłka & Powrót:

1. Wysyłamy na cały świat, z wyjątkiem niektórych odległych obszarów. Przesyłki międzynarodowe są wysyłane przez Gktk.pl standardowa wysyłka, Chińska poczta lotnicza, e-ems lub EMS. Czas dostawy może się różnić ze względu na pewne przyczyny, takie jak liczba linii lotniczych do twojego kraju i szybkość przetwarzania ceł i poczty. Czas wysyłki jest następujący:

EMS: 7-20 dni roboczych

E-EMS: 7-20 dni roboczych

Chińska poczta lotnicza: 20-60 dni roboczych

Gktk.pl standardowa wysyłka: 16-35 dni roboczych

2. Należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszt wysyłki. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem lub zakupem. Poprzez e-pakiet możesz śledzić informacje o śledzeniu przedmiotu w linku www.17tarck.com. Pls skonsultuj się z lokalnym urzędem pocztowym, czy się zgadzają, czy nie.

3. Opłaty celne są zwykle pobierane przez firmę przewozową lub pobierane po odebraniu przedmiotu. Opłaty te nie są dodatkowymi kosztami wysyłki.

Płatności

1. Akceptujemy PayPal, alipay i przelew bankowy. Jeśli chodzi o płatne produkty, zorganizujemy wysyłkę w ciągu dwóch dni. Jeśli chcesz zamówić go w dużej ilości, możesz skontaktować się z nami, a otrzymasz zniżkę. Zwroty są dopuszczalne, możesz zwrócić dowolny przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany tego przedmiotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać numer referencyjny, jeśli chcesz zwrócić przedmiot. Zwróć uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną, zwrócone produkty muszą być w oryginalnym stanie, który zawiera tagi i wszelkie opakowania, a my wyślemy tylko wymianę lub zwrot pieniędzy po otrzymaniu zwróconego przedmiotu.

  • Numer/Liczba modelu: piano
  • Nazwa marki: NoEnName_Null
  • Typ: tuning fork