1 zestaw shgo-invisible ukryty Rfid bezpłatne otwarcie inteligentny czujnik zamek meblowy do szafki szafka szafka na buty drzwi szufladowe blokada

1 zestaw shgo-invisible ukryty Rfid bezpłatne otwarcie inteligentny czujnik zamek meblowy do szafki szafka szafka na buty drzwi szufladowe blokada

zł43.16 zł29.34
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: inteligentny zamek do drzwi zwave, zestaw do otwierania zamkow, inteligentny klucz do drzwi, ławka szafka na buty, szafka pod buty, zestaw do otwierania zamków etui, stylowa szafka na buty, świecący zamek do drzwi, waska szafka na buty, zestaw otwieranie zamków.

Cechy:

1. Dwa tryby odblokowania: użyj karty do odblokowania (jest to idealne do użycia w domu); Karta użytkownika + karta zarządzania do odblokowania (jest to idealne rozwiązanie do wykorzystania w biznesie, takim jak hotel, masaż itp.).

2. Garnitur: ta elektroniczna blokada do szafy zestaw zestaw służy do szafki, szuflady, szafki, schowek i itp dla gospodarstw domowych lub firm: supermarket, sauna klub, siłownia, pływanie stadiony, biblioteka, fabryki i biura.

3. Automatyczny: użyj karty identyfikacyjnej na zewnątrz szafki, zamek przesunie się i otworzy drzwi

Opis:

Może zapewnić dobre bezpieczeństwo, chroniąc twoje osobiste przedmioty, jednocześnie chroniąc twoją prywatność. Może również poprawić bezpieczeństwo dzieci w domu, uniemożliwić dzieciom lub dzieciom otwarcie szuflad lub drzwi szafki.

Dane techniczne:

Kolor: szary

Materiał: ABS + elementy elektroniczne

Modellnummer: SHGO

Pakiet zawiera:

1x zamek bez baterii

1x identyfikator (niebieski, praca w odległości około 2.5 CM)

1x dowód osobisty (praca w odległości około 4.5 CM)

1x zestaw śrub

Uwagi:

1. Ze względu na różnicę między różnymi monitorami obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru przedmiotu. Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na zdjęciach.

2. Proszę pozwolić na niewielką różnicę wymiarów ze względu na różne pomiary ręczne.

  • Features 1: Two Unlock Modes
  • Modellnummer: SHGO
  • Features 2: Automatic
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Typ blokady: Zamek
  • Numer/Liczba modelu: SHGO
  • Material: ABS + electronic components