Drewno Despertador elektroniczne zegary stołowe wystrój stołu LED budzik drewniany zegarek stół sterowanie głosowe cyfrowe

Drewno Despertador elektroniczne zegary stołowe wystrój stołu LED budzik drewniany zegarek stół sterowanie głosowe cyfrowe

zł51.65 zł25.32
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: zegary led, zegar na ścianę loft, budzik elektroniczny mi, budzik cyfrowy cienki, zegar na ściane loft, zegar led vktech, radio usb budzik, radio budzik bt, budzik cyfrowy led drewno, głośny budzik elektroniczny.

[CustomizedpruductTemplate] [/CustomizedpruductTemplate]

Wood Block LED cyfrowy zegar lampki nocne inteligentny regulowany moda wielofunkcyjny Alarm elektroniczny zegary zegary stołowe

Funkcja:

Elegancki wystrój domu: najpiękniejsze, zabawne, naturalne i przyjazne dla środowiska drewniane bloczki, które idealnie nadają się do mebli.

3 rodzaje regulowana jasność poziom: można ręcznie regulować jasność LED (niski, średni, jasny) przy różnych okazjach, aby upewnić się, że można łatwo odczytać wyświetlacz w ciągu dnia i nie być rozproszony w nocy.

Tryb oszczędzania energii i sterowanie głosem: podczas trybu oszczędzania energii wyświetlacz LED wyłącza się i wygląda jak blok drewna, a możesz klaskać lub wydawać dźwięk (> 60dB), aby go włączyć.

3 budzik i tryb dnia tygodnia: cyfrowy budzik pozwala ustawić trzy oddzielne czasy budzika, aby upewnić się, że nie spóźnisz się na pracę, spotkania lub spotkania. Tryb dnia tygodnia zapewnia, że leżysz w weekendy i nie jesteś zakłócony przez budzik.

Funkcja:

-Wyświetlacz: wyświetla godziny i minuty, rok, miesiąc i datę, temperaturę, a nawet wilgotność względną.

-2 tryb wyświetlania: może ustalić czas wyświetlania, wilgotność i temperaturę lub naprzemiennie między czasem, datą, wilgotnością i temperaturą.

-Tryb nocny: od 18:00 do 7:00, jasność ekranu automatycznie przyciemni się do 50%, co jest bardzo odpowiednie dla osób wrażliwych na światło w ciemnych pomieszczeniach.

-Regulowana jasność: możesz ręcznie regulować jasność wyświetlacza LED, aby był jaśniejszy lub ciemniejszy, zapewniając, że możesz łatwo odczytać wyświetlacz w ciągu dnia i nie rozpraszać się w nocy.

-3 alerty: alarmy cyfrowe pozwalają ustawić trzy oddzielne czasy alarmów, aby upewnić się, że nie spóźniłeś się na pracę, spotkania lub spotkania.

-Tryb tygodniowy: możesz teraz kłamać, nie martwiąc się o ostrzeżenia weekendowe.

Specyfikacja:

Materiał: włókno o średniej gęstości

Czujnik dźwięku: może być używany on/off

Wyświetlacz termometru: ℃/℉

Tryb czasu: 12 godzin/24 godziny

Rozmiar produktu: 15x4x7cm / 5.9x1.6x2.8in (l * W * H)

Typ: 1 (białe drewno), 2 (drewno bambusowe)

Uwaga:

Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci!

Proszę pozwolić na odchylenie pomiaru 1-3cm ze względu na pomiary ręczne.

1 X cyfrowy zegar LED

1 X przewód z wtyczką

Usługę Drop Shipping.

1. Nie ma ograniczone zapasy do realizacji zamówień na co dzień. 2. Dla USA/CA /RU prędkość wysyłki jest bardzo szybka. 3. Dostawa priorytetowa, szybka dostawa w ciągu 48 godzin. 4. Brak faktury lub odbioru lub materiałów promocyjnych. 5. Wsparcie CSV/EXCEL (większe zamówienia) dropshipping.

[Relateproductdetail/]

 • Kształt: SQUARE
 • Długość: 15 cm
 • Typ siły napędowej: Cyfrowy
 • Typ: Zegarki z alarmem
 • Numer/Liczba modelu: Digital Clock
 • Szerokość: 7 cm
 • Waga: 220g
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Materiał: Bambusowe i drewniane
 • Funkcja: LUMINOVA

5

너무 예뻐요!!