Dla Lenovo Thinkpad T440p twardość szkła hartowanego 9H twardość Nano powłoka anty roztrzaskać Film

Dla Lenovo Thinkpad T440p twardość szkła hartowanego 9H twardość Nano powłoka anty roztrzaskać Film

zł37.02
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: prostokątny dywan, prostetyki makeup, prostownica brody, zlaczka hamulcowa, eleganckie lustro, prostowanie maski, witaminy w jabłku, prostownica biała, prostokąt szklany.

1. Folia ze szkła hartowanego ma wysoka przejrzystość i brak odbicia, co może poprawić kolor wyświetlacza.

2. Powierzchnia jest wzmocniona, aby zapobiec noszeniu palców lub twardych przedmiotów na ekranie.

3. Nano-powłoka, która może zapobiec pozostawaniu oleju odcisków palców. Jeśli ekran jest zakurzony, oczyścić go z środek czyszczący i zetrzeć go z ściereczka do czyszczenia bez wpływu na jasności ekranu.

4. Anti-glare, zapobiegają odbiciu od światła, skutecznie łagodzą zmęczenie wzroku i do ochrony oczu.

5. Hartowany film jest automatycznie adsorbowany przez elektryczność statyczna, aby zapobiec tworzeniu się pęcherzyków i łatwoprzylepna na krawędziach. Można go wielokrotnie nakładać bez pozostawiania śladów i urządzeń korozyjnych.

6. Bezpieczny dla twojego modelu laptopa.

7. Waga folii stalowej: 120g.

1. China Post zwyczajna mała paczka Plus, bezpłatna wysyłka, może być śledzona tylko w chinach, ale nie ma informacji o śledzeniu szczegółów w twoim kraju. 2. Gdy termin dostawy dobiegnie końca i nadal nie otrzymasz przesyłki, skontaktuj się z nami, a my przedłużymy czas dostawy o 10-25 dni. Jeśli nadal nie otrzymasz przesyłki w ciągu 10 dni, zwrócimy pieniądze. 3. Jeśli chcesz zarejestrowaną metodę wysyłki, wybierz standardową wysyłkę Gktk.pl lub chińska poczta lotnicza.

1. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez organy celne, należności celne przywozowe, podatki lub inne opłaty celne. 2. Proszę podać dowód wideo w ciągu 5 dni po otrzymaniu go, jeśli wystąpi problem z jakością, problemy zostaną rozwiązane za pomocą zwrotu lub wymiany. 3. Prosimy o poinformowanie nas w ciągu 2 dni po otrzymaniu niewłaściwego produktu. Możemy zaoferować zniżkę, wymianę lub zwrot pieniędzy po potwierdzeniu. 4. Zapewniamy bezpłatną konserwację w ciągu 6 miesięcy. 5. Produkty promocyjne oferują tylko usługi wymiany i konserwacji; Zwrot nie jest akceptowany (z wyjątkiem otrzymanych niewłaściwych produktów).

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, pozytywne opinie będą mile widziane. 2. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie jesteś zadowolony z zakupu, prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne, postaramy się jak najlepiej, aby ci pomóc. 2. Będziemy pracować z tobą, dopóki nie będziesz zadowolony. Wierzymy, że przyjazna komunikacja może rozwiązać wszystkie problemy.

1. Większość produktów podlega uiszczeniu należności celnych przywozowych (e.g. W stanach zjednoczonych. S.) lub inne cła i inne opłaty, w tym podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne podatki. Jeśli mają one zastosowanie, zostaną one pobrane i ustalone, kiedy przesyłka jest przetwarzana przez odpowiednią agencję celną w twoim kraju. Sprawdź politykę importową swojego kraju, aby zrozumieć i ustalić możliwość zastosowania i odpowiedzialność za takie cła lub podatki za zakupione produkty. 2. Wszystkie obowiązujące cła i podatki, jeśli występują, nie są wliczone w cenę zakupu zamówienia lub transakcji. Jeśli mają zastosowanie i są pobierane, to są one twoją (a nie naszą lub producenta produktu lub dostawcy) wyłączną i wyłączną odpowiedzialnością, I będą wypłacane przez ciebie bezpośrednio do rządu lub do firmy kurierskiej, gdy produkty są dostarczane. 3. Płatność wyżej wymienionych ceł, opłat i podatków nie jest naszym (lub producentem lub dostawcą produktu) odpowiedzialnością. 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia wysyłki lub celne, ponieważ jest to poza naszą kontrolą.

  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Nazwa marki: NoEnName_Null