Darmowa wysyłka nowy 9.7 ''cal TFT 40pin wyświetlacz LCD KD097D2-40NH-A2 V1 FPC KD097D2 Tablet pc HSD097-40PIN

Darmowa wysyłka nowy 9.7 ''cal TFT 40pin wyświetlacz LCD KD097D2-40NH-A2 V1 FPC KD097D2 Tablet pc HSD097-40PIN

zł73.35
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: sandály na klínku, swiateczne szelki, talkie walki 1750, sania mirza bikni, bluza dla rodziny, tamburyn do haftu, druciki do włosów, bluza dla kobiety, sanie dekoracyjne.

Opis:

* Kompatybilny z: KD097D2-40NH-A2

* Rozmiar: 9.7 cal

* 100% przetestowane przed wysyłką

Ostrzeżenie:

* Instrukcja instalacji nie wliczony w cenę, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku instalacji tego akcesorium, upewnij się, że wiesz, jak zainstalować go przed licytować, dziękuję za zrozumienie!

* My po prostu może zagwarantować ten, który otrzymał, które będą kompatybilne z tabletem,

* Proszę nie kupować, jeśli nie akceptują an + klasa kompatybilny z ekranem dotykowym digitizer z różnych flex cable numery jak nasze tytuł/opis/zdjęcia zjednoczone jest poza dostaw na rynku, dziękuję ci!

1. każdy ekran jest testowany przed wysyłką i 100% pracy; naprawa/wymiana starych, złamane, pęknięty, uszkodzony uszkodzony ekran. 2. po otrzymaniu towaru, nie oderwać film, nie przyklej klej na plecach, najpierw sprawdź urządzenie, usunąć stary ekran, włóż nowy ekran, i sprawdź, czy czułość jest normalna. Upewnij się, że, aby najpierw wypróbować urządzenie. Upewnić się, że jakość jest w porządku. Zainstalować ponownie. to jest łatwe do nagrać płytę główną i ekran, nie jesteśmy odpowiedzialni. 3. przed przetestowaniem połączenia należy odłączyć zasilanie, w przeciwnym razie będzie to nagrać płytę główną i ekran łatwo. jeśli to nie zadziała, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za.

Szczegóły produktu:

Opakowanie:

5

Display good!!!! Arrivato subito, fra 12 giorni in Italia!!!!

5

Отличный дисплей. Работает хорошо. Доставка быстрая.