Automatyczne 24 jaj cyfrowy Chick inkubator jaj Hatcher kontroli wilgotności temperatury

Automatyczne 24 jaj cyfrowy Chick inkubator jaj Hatcher kontroli wilgotności temperatury

zł265.59 zł212.47
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: inkubatory jaj, inkubator do jajek automatyczny, inkubator automatyczny 56, inkubator automatyczny do jajek, inkubator automatyczny do jaj, inkubatory do jajek, inkubator do jaj gady, inkubator do jaj hhd, inkubator jajka, wylęgarka do jajek.

Mały rozmiar, niewielka waga, ten 24 jaj inkubator do drobiu jest idealny do domu inkubacji w naszym codziennym życiu.

Cechy: Konstrukcja wlotu wody jest łatwa do napełnienia wodą Przycisk na panelu z obrazem jest łatwy w obsłudze Panel temperatury/wyświetlacz wilgotności zapewnia lepszą kontrolę Zewnętrzne gniazdo zasilania jest trwałe bez wycieku elektrycznego Wyświetlanie dni wylęgowych, aby zaoszczędzić czas na zapamiętanie lub martwienie się o zapomnienie Wentylator wewnętrzny może równomiernie rozpraszać ciepło przy niskim poziomie hałasu i zużyciu energii Oddzielone zlewozmywaki mogą zmniejszyć opary spowodowane utlenianiem akcesoriów Automatycznie alarmuje, gdy wilgotność i temperatura są wyższe niż normalnie dla bezpiecznego użytkowania Nadaje się do wylęgu kurczaka, kaczki, przepiórki lub innych jaj drobiowych i ptasich

Dane techniczne: Materiał: pcv Napięcie: 220V/50HZ Moc: 60W Kolor: biały + żółty Pojemność jaj: 24 jajka Typ wtyczki: wtyczka EU + wtyczka brytyjska Gwarancja: 1 rok Waga brutto: 2.15Kg Rozmiar: 24x39x13cm

Pakiet zawiera: 1 X inkubator jaj 1 X przewód zasilający 1 X instrukcja obsługi 1 X woda bot

Zorganizujemy wysyłkę, gdy tylko płatność przejdzie kontrolę Gktk.pl w dni powszednie.

Nie akceptujemy adresu skrzynki pocztowej.

Do wysyłania paczek. Jeśli przedmiot ma zapas w naszym odpowiednim magazynie, wybierzemy lokalny odpowiedni sposób dostawy, aby obsłużyć twój pakiet.

Prawie wszystkie przesyłki zostaną dostarczone bezpośrednio z naszych kilku magazynów do twojej ręki/drzwi, będzie to bardzo cenne, jeśli zostawisz nam ważny numer kontaktowy.

Wszystkie nasze produkty (z wyjątkiem określonych) są pewni, aby być brand new i realizowane z co najmniej 12 miesięcy gwarancji.

Dla uszkodzony, gdy przybył, proszę być w ramach współpracy, aby do robienia zdjęć na uszkodzone części i wyślij do nas na sprawdzenie i rozwiązanie się.

Kupujący ponosi opłatę pocztową za zwrot, płacimy za ponowne wysłanie.

Nic nie będzie idealne. Jeśli nie spełniasz naszych usług lub jeśli przedmiot przybył uszkodzony. Lub część pominięta lub przedmiot niezgodny z opisem, zgłoś to do nas, zapewnimy ci satysfakcjonujące rozwiązanie i pozostaniemy z tobą, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Co więcej, proszę nie pozostawiać niskich ocen opinii na naszym koncie przed uzyskaniem rozwiązania, ponieważ będzie to dla nas bolesny cios. Wręcz przeciwnie, twoje hojnie 5 gwiazdek miłe opinie będą dla nas ogromną motywacją do bycia lepszym sprzedawcą. Mam nadzieję, że zrozumiem.

Zwrot/zwrot jest akceptowany w ciągu 7 dni, nie zwracamy opłaty za wysyłkę na zwroty, które są non-defective.Please skontaktować się z nami na adres zwrotny. Proszę, aby przedmiot pozostał oryginalnym opakowaniem, w tym wszystkimi akcesoriami i dokumentacją dostarczoną wraz z produktem. Zwroty muszą być odpowiednio zapakowane, aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Uszkodzenie produktu podczas transportu spowoduje unieważnienie gwarancji.

  • Typ: Zwierzęta gospodarskie
  • Nazwa marki: Yonntech
  • Numer/Liczba modelu: 1CW01-0002-EF
  • Typ zwierząt gospodarskich: kura
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Materiał: Z tworzywa sztucznego

5

fast delivery on 4-th day from order (europe warehouse), product as described, english/deutch manual

3

Inkubator super. Działa dobrze. Polecam.

4

Polecam,bardzo szybko otrzymałem paczkę,

5

For now it's working perfectly. We will see in the future. I will give an additional feedback. I am satisfied, but it should be better with second tray for bird eggs, because it's not possible to find on internet for this product. Thank you dear seller.