Motocykl czarna plastikowa pamięci Ram DOPŁYW POWIETRZA rura elastyczna rura dla Kawasaki ZX6R ZX-6R ZX 6R ZX636 ZX 636 ZX-636 2013 2016

Motocykl czarna plastikowa pamięci Ram DOPŁYW POWIETRZA rura elastyczna rura dla Kawasaki ZX6R ZX-6R ZX 6R ZX636 ZX 636 ZX-636 2013 2016

zł239.34 zł215.41
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: iphone 7s stikcer, etui na 3 zegarki, komine z kartonów, dynie dekoracyjne, etui na 10 iphona, etui na a phona 5, leggingsy kokardy, gry planszowe ego, digitalne hodinky.

9

945

6080

Cechy: 100% nowy, nigdy nie zamontowany, wysokiej jakości Łatwy w instalacji Cena za zestaw (lewy i prawy), sprzedawany ze śrubami jako obrazek Specyfikacja: Opcje kolorów: jak zdjęcia Materiał: wysokiej jakości tworzywo ABS Montaż: Kawasaki ZX6R w wieku 13-16

Pakiet zawiera: 1 zestaw rura wlotu powietrza pokrywa kanału jak zdjęcia Instrukcja instalacji nie jest wliczona w cenę

1. Skontaktuj się z nami przez e-mail w ciągu 30 dni, jeśli potrzebujesz zwrotu. 2. Powrotny przedmiot musi być w oryginalnym stanie, wysłał przedmiot z powrotem na adres, który ci mówimy. 3. Cena zakupu zostanie zwrócona, ale koszt wysyłki nie podlega zwrotowi, jeśli kupujący kupują produkty w błędzie, kupujący muszą pozwolić sobie na zwrot kosztów wysyłki. 4. Kupujący może wymagać pełnego zwrotu kosztów wysyłki lub zmiany produktów za darmo, jeśli zamieściliśmy niewłaściwe produkty, nieodebrane przesyłki przez firmę przewozową, zła jakość lub produkty są zepsute podczas wysyłki (wymagają wyraźnych zdjęć produktów i paczek).

O czas wysyłki w następnej formie:

Może Haja pewne opóźnienie jako firma spedycyjna lub zwyczaje, chciałbym, abyś skontaktował się z nami, jeśli opóźnienie, ale nie otwarcie sporów, ponieważ nie jest To nasz błąd

Po wybraniu wysłanego przez Express, czasami ludzie nie będą wysyłać poczty, którą wybrałeś, ponieważ wystąpi Problem z odprawą celną, a może czas dostawy nie jest szybszy.

Skontaktuj się z nami przez e-mail w ciągu 30 dni, jeśli potrzebujesz zwrotu.

Powrotny przedmiot musi być w oryginalnym stanie, wysłać przedmiot z powrotem na adres, który ci powiedzą.

Cena zakupu zostanie zwrócona, ale koszt wysyłki nie podlega zwrotowi, jeśli kupujący kupują produkty w błędzie, kupujący muszą zapłacić koszty wysyłki w obie strony.

Kupujący może wymagać pełnego zwrotu kosztów obejmuje koszty wysyłki lub zmienić produkty za darmo, jeśli wysłaliśmy złe produkty, pakiet utracony na firmę przewozową, słaba jakość lub produkty są zepsute podczas wysyłki (wymaga wyraźnych zdjęć produktów i paczek).

Alipay Jest wymarzony dom, w którym znajduje się. T T ,West Union ,Paypal również być do zaakceptowania.

1. Jako nasz dobry nabywca, chciałbym dać nam pozytywne opinie po otrzymaniu naszych produktów wysokiej jakości. Zawsze otrzymujemy zniżkę lub prezent dla klientów drugiego zakupu, którzy dają nam pozytywne opinie.

2. Pokazujemy czas wysyłki do klientów, więc nie zostawiaj nam negatywnej opinii, jeśli paczka dotarła późno, co jest spowodowane przez firmę przewozową.

3. Nie wahaj się napisz Do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin. Nie otwieraj sporów ani nie wystawiaj negatywnych opinii łatwo, zaufaj nam i wyślij nam e-mail bezpośrednio, wszelkie problemy można rozwiązać.

  • Nazwa marki: JFGRACING
  • Rodzaj materiału: High Quality ABS Plastic
  • Pomalowane: Tak
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Marka motocykla: Kawasaki
  • Formowanie: Abs

5

Ottimo prodotto, come l'originale