Szatkownica bezpieczne profesjonalne kiełbasa krajalnica drewniane narzędzie do cięcia mięsa dla kuchni Camping

Szatkownica bezpieczne profesjonalne kiełbasa krajalnica drewniane narzędzie do cięcia mięsa dla kuchni Camping

zł131.14 zł79.99
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: szafeczki kuchnia, organizet kuchnia, zdjęcie kuchnia, gadet kuchnia, doniczki kuchnia, mietowe kuchnia, szpatułka kuchnia, kuchnia dzie, domek kuchnia, gadzet kuchnia.

Bullet punkty:

Prosta obsługa: szatkownica doskonale nadaje się do gotowania dla początkujących, co jest łatwe do krojenia i cięcia na duże lub małe spójne kawałki i wygodne do umieszczenia Super Sharp: delikatnym naciśnięciem można pokroić hot dogi, ogórki, marchew, kiełbaski, ziemniaki i do mrożonego mięsa w idealne cienkie plasterki. Dąb naturalny materiał: szatkownica wykonana jest z materiał dąb naturalny z prosty drewniany design i dobry kunszt, który jest niezbędne nóż kuchenny narzędzie. Jest to takie wygodne, jak rzemiosło. Gwarancja bezpieczeństwa: dla nowicjuszy, za pomocą noża może łatwo zranić palce i pokroić warzywa nierównomiernie. Ale nasza drewniana krajalnica do kiełbas poprawi twoje wrażenia kulinarne. Świetny prezent: wszyscy twoi przyjaciele z przyjemnością otrzymają tę profesjonalną, ergonomiczną i niezawodną krajalnicę, która pomoże im cieszyć się pysznym suszonym muskmelonem lub ziemniakami. Cechy:

Korzystając z naszej ergonomicznej krajalnicy do kiełbas, możesz łatwo i bezpiecznie ciąć swoją ulubioną suszona żywność, nie raniąc palców. Krajalnica jest dobrym pomocnikiem w kuchni lub kempingu. Za każdym razem, gdy chcesz kilka plasterków ulubionego cienkiego mięsa, nie musisz robić bałaganu w kuchni! Nasza drewniana krajalnica jest niezbędnym dodatkiem dla amatorów i profesjonalnych szefów kuchni! Dane techniczne:

Nazwa: szatkownica Materiał: dąb naturalny Rozmiar: około 28.5*16.8*12cm/11.22*6.61*4, 72in Waga: około 1080g Pakowanie: karton

Lista pakowania:

1 * szatkownica

  • Materiał: Drewna