Regulowane bezpieczeństwo dzieci plastikowa deska do skuterów obsługiwane siedzisko do skuterów z kółka obrotowe do deskorolki hulajnoga dziecięca

Regulowane bezpieczeństwo dzieci plastikowa deska do skuterów obsługiwane siedzisko do skuterów z kółka obrotowe do deskorolki hulajnoga dziecięca

zł28.95 zł28.10
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: nowa wycieraczka samochod, note 10 plus etui srebrne, nowa kobieta patchworkowy, nowa książka rowling 2016, spodnie rowerowe rockbros, konferencje medyczne 2016, note 20 case przeroczytsy, koniczynka do bransoletki, notatnik drewniany totoro.

Bullet punkty:

1, nasza deska skutera wykonana jest z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu skuter jest odporny na wypaczenia i otarcia.

2, deska skutera ma uchwyty bezpieczeństwa po obu stronach, trzymając palce z dala od kół.

3, kółka obrotowe z podwójnymi łożyskami zapewniają lepsze walcowanie na podłogach siłowni, blacktop, piwnicach lub dowolnej twarda powierzchnia. Kółka poliuretanowe nie uszkadzają podłóg i redukują hałas.

4, plastikowe deski do skuterów są zabawne dla dzieci i dla osób w każdym wieku. Ciesz się godzinami zabawy skutera, przesuwania się i wyścigów z przyjaciółmi i rodziną.

5, najlepszy prezent: to najlepszy prezent dla dzieci, przyjaciół, rodziny.

Cechy:

Nasza deska do skuterów wykonana jest z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu skuter jest odporny na wypaczenia i otarcia.

Deska skutera ma uchwyty bezpieczeństwa po obu stronach, trzymając palce z dala od kół.

Kółka obrotowe z podwójnymi łożyskami zapewniają lepsze walcowanie na podłogach siłowni, blacktop, piwnicach lub dowolnej twarda powierzchnia. Kółka poliuretanowe nie uszkadzają podłóg i redukują hałas.

Plastikowe deski do skuterów są zabawne dla dzieci i dla osób w każdym wieku. Ciesz się godzinami zabawy skutera, przesuwania się i wyścigów z przyjaciółmi i rodziną.

Lista:

Parametr:

Materiał produktu: tworzywo sztuczne

Rozmiar: Approx.42 * 40cm

Lista

Skuter płyty * 1

  • Napięcie: 12 v
  • Numer/Liczba modelu: Training board
  • Typ: Scooter Board

1

посылку не получила

4

domage ya pas la corde pour tirer