6.5CM duża instrukcja pompka do penisa powiększenie pompy próżniowe urządzenie erekcyjne ogromny wzrost penisa bomba peniana extender zabawki erotyczne dla mężczyzn

6.5CM duża instrukcja pompka do penisa powiększenie pompy próżniowe urządzenie erekcyjne ogromny wzrost penisa bomba peniana extender zabawki erotyczne dla mężczyzn

zł72.54 zł53.66
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: pompka nożna do materaca, pompka do penisa i cipki, wibrator do cipy, pompka do roweru na gaz, pompka samochodowa, elektryczna pompka do opon, plyn do cipy, pompka do penisa jak dziala, cylinder pompka do penisa, majtki z dziurą do cipy.

Cechy:

Ta pompa Tyro to idealne połączenie najwyższej jakości kunsztu i przystępności cenowej, dzięki czemu jest to niezbędna pompa dla mężczyzn, którzy kochają zwiększenie ich wrażliwości i powiększenie penisa. Ta pompa jest kompatybilna ze wszystkimi wężami, cylindrami, częściami i akcesoria do pomp.

Każdy przedmiot jest w 100% nowy, w oryginalnych torebkach producenta.

Konstrukcja pompy ABS klasy medycznej

Szybkie dźwignia zwalniająca dla bezpieczeństwa

Wygodne, ergonomiczny uchwyt

Dla początkujących

Rozmiar: jak pokazano

Sztuczny zakres błędu pomiaru: 1-3 cm należy do normalnego zjawiska

Instrukcja użytkowania

Nasmaruj wszelkie wygodne rękawy. Zastosuj również smar do penisa.

Umieść tuleję akcesoriów w cylindrze, a następnie włóż wyprostowany penis przez pierścień i do cylindra. Cylinder powinien pozostać mocno dociśnięty do podstawy penisa/obszaru łonowego, aby zapobiec ucieczce powietrza.

Powoli rozpocząć pracę pompy. Nie będzie niewielki nacisk na penisa, jak powietrze jest pobierana z rury. Dla początkujących ważne jest, aby rozpocząć ten proces powoli, aby uniknąć dyskomfortu. Pamiętaj, aby nacisnąć zawór bezpieczeństwa, jeśli ciśnienie staje się zbyt silne.

Kontynuuj pompowanie/uwalnianie powietrza, aż znajdziesz poziom ciśnienia odpowiedni dla twojego penisa. Powinien wyglądać na powiększony, ale nie boli.

Teraz upewnij się, że powietrze nie ucieka (chyba że jest to konieczne) i odczekaj 20 minut. W tym czasie może być konieczne dalsze pompowanie, aby utrzymać odpowiednią ilość nacisku na penisa.

Po zakończeniu sesji twój penis powinien wydawać się grubszy/dłuższy i mieć zwiększoną wrażliwość. Wyniki te są skuteczne do 24 godzin, ale może wystąpić trwałe powiększenie poprzez długotrwałe stosowanie. Zalecamy 3-4 sesje tygodniowo.

Prywatności

Jest to prywatny wpis, a twoja tożsamość nie zostanie ujawniona nikomu.

  • Typ artykułu: Pompy i powiększalniki
  • Sugerujący seksualność: Nie
  • Numer/Liczba modelu: 30538
  • Rozmiar: 6.5CM Diameter
  • Obsceniczne zdjęcie: Nie
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Materiał: other
  • Nazwa marki: DKSHETOY