Wiertła dentystyczne endo-z Dental wolframowe wiertło węglikowe endoz Endo Z szybkimi narzędzia stomatologiczne (10 sztuk lub 5 sztuk)

Wiertła dentystyczne endo-z Dental wolframowe wiertło węglikowe endoz Endo Z szybkimi narzędzia stomatologiczne (10 sztuk lub 5 sztuk)

zł48.25 zł37.64
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: wiertla maszynowe stomatologia, stomatologia instrumenty, zęby gadżety stomatologia, stomatologia instrumenty animal, stomatologia skaler plastikowy, narzędzia stomatologia, narzędzia chirurgiczne stomatologia opis, wiertła stomatologia, stomatologia zęby plastik wargi, box na wiertla stomatologia.

Ten produkt może być przeznaczony wyłącznie do użytku przez profesjonalne zastosowanie opieki zdrowotnej.

Sprzedawca może poprosić cię o dowód, że jesteś wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia uprawnionym do zakupu i używania takich produktów w twoim kraju.

Opis Materiał: węglik

Model:FG ENDO 152

Długość całkowita: 21/23/25/28mm Średnica głowy: Φ1.4mm

Pakowanie: 5/10 sztuk

Jakość: CE i ISO

Lista pakowania

5 sztuk lub 10 sztuk, jak wybrać na sprzedaż

Wysyłka Twój produkt zostanie wysłany W ciągu 48 godzin Otrzymania płatności. Upewnij się, że twój adres pasuje do twojego adresu wysyłki . Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, najpierw skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta! Nie ponosimy odpowiedzialności za niepowodzenie dostawy z powodu niewłaściwego adresu wysyłki

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe i są wysokiej jakości. Prosimy o jak najszybszy kontakt w przypadku uszkodzenia lub uszkodzenia produktu z powodu błędu wysyłki lub pakowania. Nasz zespół serwisowy jest gotów rozwiązać problem za ciebie. Proszę nie zostawiać negatywnej opinii bezpośrednio . Negatywna informacja zwrotna nie pomaga rozwiązać twojego problemu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi klienci mają szczęśliwy zakup w naszym sklepie. Powrót i zwrot polityki Akceptujemy zwrócone w niektórych wyjątkowych przypadkach, prosimy o kontakt przed zwrotem przedmiotu (y) w przeciwnym razie zwracany przedmiot (y) nie będzie akceptowany. Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej, a my wyślemy wymianę lub dokonamy zwrotu w ciągu 2 dni po otrzymaniu zwróconego przedmiotu. Jeśli to nasza wina, będziemy odpowiedzialni za przesyłkę zwrotną. Powrotny przedmiot musi zostać wysłany w ciągu 5 dni. Proszę zwrócić uwagę : Proszę zwrócić produkt w dobrym stanie. Lepiej jest wrócić w oryginalnym stanie. W sklepie shadtal Center nasi klienci zawsze są na pierwszym miejscu. Jeśli spełniasz nasze produkty, nie wahaj się opuścić Swoją pozytywną opinię. Twoja satysfakcja jest tym, co najbardziej jesteśmy gotowi zobaczyć! ! !

  • Nazwa marki: CUGGLOUD
  • Materiał: dental Tungsten carbide bur
  • Numer/Liczba modelu: 152 ENDO Z
  • keywords: dental carbide ENDO-Z burs
  • length: 21/25/28mm
  • Rozmiar: 21/25/28mm
  • condition: brand new from factory
  • Certyfikacja jakości towaru: ce
  • Model: ENDO-Z

5

fast delivery

5

Ok

1

لم يقومو بايصال طلبي الى الشركه التي قمت بطلبها تم وضع طلبي في شركه بعيده عن منزلي في الحقيقه لن اتعامل معكم مره اخرى