XDM0082 Order czerwonego sztandaru z numerem 2 zsrr wojskowy Medal czerwonego sztandaru za bohaterstwo w walce wojny CCCP odznaka

XDM0082 Order czerwonego sztandaru z numerem 2 zsrr wojskowy Medal czerwonego sztandaru za bohaterstwo w walce wojny CCCP odznaka

zł38.60
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: wieszak na medal, dres wojskowy dla dzieci, helm wojskowy dzieci, polski jeep wojskowy, medal polska, wojskowy stroj dla dzieci, odznaka medal, medal nagroda, medal dla dzieci, medal ligi mistrzów.

Order czerwonego sztandaru był pierwszym radzieckich wojskowych dekoracji. Zamówienie zostało przyjęty w dniu 16 września 1918 r, podczas wojny domowej w rosji na mocy dekretu z mocą ogólnorosyjskiego centralnego komitetu wykonawczego. W czasie wojny domowej istniały podobnie o nazwie zamówień i dekoracje ustanowione przez radzieckie rządy komunistyczne kilku innych zgodność składników i nonconstituent republik radzieckich. 1 sierpnia dekret z 1924 r grupy, której wszyscy członkowie mają rosyjska centralna komitet wykonawczy ustanowiony wszystkie byłego związku radzieckiego Order czerwonego sztandaru dla zasłużonych personelu armii czerwonej. Jako wojskowy dekoracji, order czerwonego sztandaru uznane bohaterstwo w walce lub w przeciwnym razie niezwykłe osiągnięcia wojskowy męstwo podczas działań bojowych. Przed ustanowieniem Order lenina w dniu 5 kwietnia, 1930, order czerwonego sztandaru funkcjonował jako najwyższa (i praktycznie tylko) krzyż wielki orderu wojskowego zsrr. Prawie wszystkie znane dowódcy sowieccy stał się kategoria: odznaczeni orderem czerwonego sztandaru. Odbiorców zostały uznane za nadzwyczajne bohaterstwo, oddanie się bogu i odwagę wykazać na polu bitwy. Zamówienie zostało przyznane na rzecz osób fizycznych, a także cały formacje,, które następnie dodano prefiks "czerwonego sztandaru" do ich oficjalnej oznaczenia. Okrętów wojennych również jakimś cudem wyłapuje piłkę specjalny chorążego. Medal opis Zamówienia składał się z biały-emaliowane odznaka,, które miały złoty sierp i młot odznaka otoczony przez dwa złoty wiechy o pszenicy na czerwonej gwiazdy, wspierane przez skrzyżowane młot udarowy, młot pług obrotowy, latarka i czerwona flaga łożyska motto federacja proletariańska otwierają (pracownicy) wszystkich krajów, łączcie się!. To był otoczony przez dwa złote wiechy o pszenicy; na dole były litery "CCCP". Dodatkowe nagrody zamówienia otwór biały emaliowane tarcza z numer porządkowy na dole awersu. Odbiorcy trzy rzędy czerwonego sztandaru będzie nosić podstawowe odznaka zamówienia, A następnie jego po drugie nagrody łożyska wiele "2" i jego trzeciej nagrody łożyska wiele "3". Na początku warianty aby zostały śruba z powrotem odznaki, aby umożliwić nosić na odzieży. Później warianty (1943) zawieszony od standardowego radzieckiego w pięciokątnym minibasenie: zamontować za pomocą pierścień przez zawieszenie pętli. W do montażu na była pokryta z zachodzącym na siebie 24mm szerokości czerwony jedwab moir & eacute; wstążka z 1.5mm szeroki biały krawędzi paski i 7mm szerokości białe centralne pasek. Order czerwonego sztandaru było noszone po lewej stronie klatki piersiowej i w przypadku, gdy w obecności innych odznaczeń i medali zsrr, został umieszczony natychmiast po złożeniu zamówienia rewolucji październikowej. , Jeśli są noszone w obecności zleceń lub medale federacji rosyjskiej, te ostatnie mają pierwszeństwo.

(Są one nie oryginalne , Po prostu replika )

I przedmiotów, które nie. XDM0082

Płatności:

Ze względów bezpieczeństwa zalecamy Ali Escrow jako gwarancja transakcji płatniczych. Oczywiście, akceptujemy inne płatności.

Wysyłka:

Obsługujemy wiele metod wysyłki, su Ch jak DHL, Fedex, EMS, UPS i Chiny poczta lotniczą poczta (CPAM) Itp. zazwyczaj wysyłamy rzeczy w ciągu 2 dni po otrzymaniu płatności. I oczekuje się, że dostawa w ciągu 5-10 dni przez DHL, Fedex , UPS I w ciągu 7-15 dni przez EMS i w ciągu 10-30 dni roboczych przez CPAM po wysyłce.

Być może, ale to zajmie więcej czasu, dla niektórych odległych krajów. Szczerze mam nadzieję, że możesz być cierpliwy.

Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za to, czy nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów wysyłki opłata pocztowa dla odmówili przesyłek. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.

Nasze usługi wysyłkowe zawsze mają powiązany numer śledzenia, który może być śledzone w internecie. Więc jeśli jesteś uwikłany w koszt wysyłki lub wysyłki, prosimy o kontakt z nami, to daje zadowolony sposób.

 • Nazwa marki: JYun
 • Motyw: Patriotyczne
 • Materiał: Metal
 • Size: 45*36mm
 • Status: Brand New Without Defect
 • Weight: About 26 grams with Ribbon
 • Shape: As Pictures Shown
 • Coloring: Red-enamelled and white-enamelled
 • Plating: Gold Plated
 • Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland)
 • Packaging: Each One In A Bag
 • Styl: Sztuka ludowa
 • Type: the first Soviet military decoration
 • Funkcja regionalna: Europejska

5

I'm very satisfied