197ft przewód elektryczny UL3132 22AWG wielodrutowe drutu z cynowanej miedzi 300V miękki silikonowy izolator 6 kolorów do DIY zabawki lampa

197ft przewód elektryczny UL3132 22AWG wielodrutowe drutu z cynowanej miedzi 300V miękki silikonowy izolator 6 kolorów do DIY zabawki lampa

zł98.48 zł69.91
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: przewód elektryczny przeźroczysty, przewód elektryczny zabezpieczenia, przewód elektryczny linka, przewód elektryczny bawelna, osłania przewód elektryczny, przewód elektryczny konopny, przewód elektryczny samochodowy, płaski przewód elektryczny, zwijany przewód elektryczny, cienki przewód elektryczny.

Podstawowe informacje:

Modelu: UL3132-22AWG Typ: z drutu Izolator materiał: miękka guma Materiał przewodnika: cynowana miedź Przewód specyfikacja: 22/0. 14TS (w tym 22 miedziane druty o średnicy 0.14mm) Maksymalna rezystancja przewodu: 39.5 ohm/km. (20 stopni) Temperatura znamionowa: od-60 do 150 stopni celsjusza Napięcie znamionowe: 300 V Kolory: czarny, biały, czerwony, zielony, niebieski, żółty Zastosowanie: wewnętrzne okablowanie w elektryczne i sprzęt elektryczny, zabawki, oprawy oświetleniowe, DIY Certyfikacja: UL (E355578), RoHS, TS/16949 To: 6 kolorów, 10 m każdy kolor Pakowanie: jedno pudełko

Dyrygent:

Osieroconych Podłączany przewód. Zawierać 22 miedziane druty o średnicy 0.14mm, to jest bardzo miękkie i łatwe do owinięcia i spawania. Drut miedziany jest wykonane z 99.99999% czystej miedzi. Powierzchnia jest konserwy w celu zwiększenia wytrzymałości drutu miedzianego i uniknąć utlenianie i korozję miedzi drutu. Poprawić stabilność drutu miedzianego. Można spojrzeć na powierzchni cięcia drutu i można zobaczyć połysk miedzi.

Izolacja:

, Warstwa izolacyjna wykonana jest z przeciw zamarzaniu ognioodporne silikonu. Może wytrzymać temperatury od minus 60 ° C do 150 ° C (minus 76 stopni celsjusza do 302 stopni fahrenheita), zaawansowane materiały, może skutecznie uniknąć wycieku, niska temperatura, wysoka temperatura, wysokiego ciśnienia uszkodzenia do drutu, a co ważniejsze, uniknąć co powoduje niebezpieczeństwo. Warstwa izolacyjna ma ognioodporne właściwości. , Gdy napotka w wysokiej temperaturze, to nie będzie się palić,, a powierzchnia gumy będzie powoli zamieni się w biały popiołu, ale to nie jest łatwopalny.

Pudełko:

Dwa rzędy kablem otwory projekt. W przypadku korzystania z drutu jeden lub kilka kolorów, nie musisz brać szpuli po wyjęciu z pudełka. Po prostu trzeba pozostaw drut z otworu na powierzchni w pole karne. Po użyciu go, nie musisz się martwić o to, że przewody jest rozproszone poza pole. Wystarczy podłączyć nadmiar drutu z powrotem do pudełka z drugiego otworu.

FAQ, kiedy można dostać oferty?

1.: co to jest na myśli UL?

Odpowiedź: UL wskazuje na to, że przewód elektryczny spełnia normy bezpieczeństwa wymagań w zakresie badania z subemitenta laboratoriów Inc.

2.: co to jest na różnicę między różnymi, przewody elektroniczne,?

Odpowiedź: tej samej serii, takich jak UL3132-22AWG i UL3132-24AWG, mają takie same napięcie znamionowe i temperatura pracy, ale ze względu na różne dyrygent, dane prąd może być różne. Różnych serii, takich jak UL3132-22AWG i UL3239-22AWG, mają różne na napięcie znamionowe temperatury robocze. Chociaż w większości przypadków, dwa rodzaje przewody mogą być w powszechnym użyciu, czasami zdarzają się przypadki, w przypadku gdy nie są one uniwersalne.

3. Zapytać: jak się dowiedzieć, który drutu powinny być dobrane tak,?

Odpowiedź: należy wziąć pod uwagę te cechy drutu: temperatura pracy, napięcie znamionowe, prąd, który można wytrzymał, i miękkość drutu. Możesz dokonać wyboru, odwołując się do drutu spec arkusz w opisie.

4.: co to jest korzystanie z tego drutu?

Odpowiedź: może to być wykorzystywane do następujących celów: Elektryczne wewnętrznego drutu: takie jak wentylator elektryczny, urządzenie do gotowania ryżu, słuchawki, płytka drukowana, mały silnik, itp. Oświetlenie drutu: takie jak diody LED, party łańcuch świetlny Zabawka drut: takie jak DIY pociąg, pilot zdalnego sterowania samolotu DIY drutu: różne domowej roboty obwodu produktów

, W jaki sposób swoje marki historia, w tym tworzenia i rozwoju ram czasowych, kamienie milowe, itp.

 • Maximum Conductor Resistance: 39.5 ohm/km. (at 20 degree)
 • Conductor specification: 22/0.14TS (include 22 metal wires with a diameter of 0.14mm)
 • Recommended current: Below 5.08A
 • Typ: Izolowane
 • Zastosowanie: hook-up wire
 • Color: Black, Red, White, Green, White, Yellow
 • Typ przewodnika: ze skrętek
 • Rated temperature: -60℃ to 150℃
 • Rated voltage: 300V
 • Insulator: Soft Rubber
 • Conductor material: Tinned copper
 • Materiał przewodnika: Miedziane
 • Type: Stranded Wire
 • Materiał izolacyjny: RUBBER
 • Numer/Liczba modelu: UL3132-22AWG

5

seems ok

5

Дорого, конечно. Зато изоляция не плавится и не воняет, а жилы действительно медные.