W kształcie jaja doniczka do betonu formy do kwiatów doniczka 6*6cm

W kształcie jaja doniczka do betonu formy do kwiatów doniczka 6*6cm

zł96.51 zł77.21
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: duze formy silikonowe do betonu cementu, formy z betonu, forma sylikonowa do betonu, formy silikonowe do betonu cementu chodnik, formy silikonowe do betonu cementu plytki, silikonowe formy do betonu, formy budowlane do betonu, formy na beton, duża forma silikonowa do betonu, formy silikonowe do betonu cementu drweno.

Gotowy rozmiar doniczki: 6*6*6cm Wysyłka: Wysyłamy przedmiot za pośrednictwem China Air Mail lub Express w ciągu 1-3 dni roboczych, jeśli spotkasz się z weekendem, najpierw zorganizujemy wysyłkę i wyślemy natychmiast w czasie pracy. Czas wysyłki: USA 7-10 dni roboczych Kraje ue i kraje azjatyckie 10-15 dni roboczych Rosyjska ziemia i kraje w pobliżu 25-40 dni roboczych Kraje ameryki południowej 45-60 dni roboczych. Inne kraje: 15-20 dni roboczych.

Informacje zwrotne:

Ponieważ twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Przekażemy również pozytywne opinie. Dziękuję ci bardzo!

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem, napisz do nas przed przesłaniem oceny. Postaramy się rozwiązać problem za ciebie.

Twoja satysfakcja jest naszą największą mocą. Postaramy się jak najlepiej, aby cię obsłużyć!

Życzymy udanych zakupów i miłej zabawy w naszym sklepie! :-)

  • Customized: Accpectable
  • Numer/Liczba modelu: C001
  • Materiał: silicone rubber
  • Color : Random