TAETEA 7572 357g wysokiej jakości 2010 yr Pu'er herbata chińska dojrzała pu-erh herbata shu-erh ciasto Shun pu-er ciasto partie dojrzałe pu-er herbata

TAETEA 7572 357g wysokiej jakości 2010 yr Pu'er herbata chińska dojrzała pu-erh herbata shu-erh ciasto Shun pu-er ciasto partie dojrzałe pu-er herbata

zł77.21 zł60.22
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: kubek do herbaty, kubki dla herbaty, dzbanek do herbaty duzy, dzbanek do herbaty żeliwny, przenośny dzbanek do herbaty, czajnik do picia herbaty, mały dzbanek do herbaty, dzbanek miedziany herbata, zaparzacz dzbanek do herbaty, czajnik dzbanek do herbaty.

Modname ckeditor =

Modname ckeditor =

Jeśli chcesz kupić więcej herbaty, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!

Wprowadzenie:

Herbata Pu'er produkowana jest głównie w Xishuangbanna, Linyi i Puer w prowincji Yunnan. Herbata pu-erh jest bogata w pomarańczowy i żółty, długotrwały aromat, niepowtarzalny smak, silny łagodny smak i długotrwałą odporność na pianę.

Herbata Pu'er ma wiele funkcji, takich jak obniżenie zawartości tłuszczu we krwi, zmniejszenie masy ciała, hamowanie trawienia i trawienia, podgrzewanie żołądka, zwiększenie płynu, gaszenie pragnienia, picie i detoksykacja. Czy Qingwei Sheng Jin, trawienie i flegma, kac, detoksykacja, moczopędne i zimne, kaszel i flegma, niższy poziom cholesterolu we krwi.

Dojrzała herbata Pu'er to Yunnan Dayezhong, suszona na słońcu zielona herbata jako surowiec, po fermentacji i przetworzeniu herbaty. Kolor jest brązowy i czerwony, a jego smak jest czysty i harmonijny. Ma unikalny Chen Xiang.

Kategoria Puer: dojrzałe pu-erh, Shu Pu er

Waga netto: 357g/ciasto. Cena dotyczy tylko jednego ciasta.

Data produkcji: 2010

Czas przechowywania: im dłużej, tym lepiej

Lista składników: Yunnan duże liście suszące zielone maocha

Producent: grupa herbaty Dayi, fabryka herbaty Menghai

Ponieważ puerh nie ma okresu przydatności do spożycia, a smaki puerh staną się bardziej smaczne wraz ze wzrostem lat, więc ich cena będzie nadal rosnąć, I możesz zamówić więcej, jeśli lubisz ten rodzaj herbaty. Warto kupić i zebrać w chwili obecnej.

Przewodnik po warzeniu: herbata mrożona: 1. Włóż 1-2 łyżeczki herbaty do pustej torebki herbaty, a następnie włóż do filiżanki. 2. Napełnij kubek wodą 8 fl.oz, 90-99 ° (195-210 °). 3. Poczekaj, aż zobaczysz, że liście herbaty zostaną przedłużone. (3-5 minut) 4. Ciesz się herbatą. Jeśli podoba ci się mrożona herbata, możesz dodać lód lub cytrynę.

Gorąca herbata: 1. Weź około 5g herbaty, włóż je do czajnika. 2. Wlać przegotowaną wodę (około 90-99 ° c) (195-210 °) do czajnika. 3. Około 5-8 sekund później oddziel herbatę i wodę przy pierwszym warzeniu. 4. Z następujących browarów oddziel herbatę i wodę w ciągu 10-30 sekund.

Modname ckeditor =

Modname ckeditor =

  • Materiał: Ceramiki
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Nazwa marki: ANCHENG