Ekonomiczny dozownik z pompką do płynów galon smar płynny olej zestaw do przenoszenia ds99

Ekonomiczny dozownik z pompką do płynów galon smar płynny olej zestaw do przenoszenia ds99

zł61.77 zł38.29
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: pompa do odsysania oleju, klucz nasadowy do oleju, pompa próżniowa do oleju, pompa do spuszczania oleju, mini pompa do oleju, korek do oleju, ręczna pompa do oleju, zlewarko wysysarka do oleju, odsysarka do oleju, pompa do oleju palnik.

Ciało, td,th { Rodzina czcionek: Verdana, genewa, sans-serif; Rozmiar czcionki: 18px; Kolor: #636363; } Ciała { Margin-left: 0px; Margin-top: 0px; Margin-right: 0px; Margin-bottom: 0px; } W przypadku { Kolor: #636363; Dekoracja tekstowa: brak; } A: hover { Dekoracja tekstowa: brak; Kolor: #636363; } A: aktywny { Dekoracja tekstowa: brak; Kolor: #636363; } Em { Kolor: # BD1A1D; Styl czcionki: normalny; Waga czcionki: 700; } Ekonomiczny dozownik z pompką do płynów galon smar płynny olej zestaw do przenoszenia ds99 Funkcja:

Uniwersalna konstrukcja jest idealna do użytku w garażu, domu, samochodzie i morzu

Wysoka jakość, łatwy w użyciu używać go do samochodu, ciężarówki, RV, łodzi i motocykla.

Pompa transferowa pasuje do standardowych pojemników galonowych

Prosta konstrukcja pompy ułatwia przenoszenie płynów.

Transfer płynu między kontenerami lub ze zbiornika na silnik, układ chłodzenia itp.

Działa dla wszystkich płynów

Dziesiątki zastosowań, w tym zmiany oleju, woda, benzyna syfonująca, płyn przeciw zamarzaniu itp.

Pompa tłokowa wygodnie wkręca się i blokuje do przechowywania

1 zestaw x dozownik z pompką do transferu płynu

Wysyłamy na cały świat (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO). Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. Wyślemy paczkę z chin za pośrednictwem poczty lotniczej. Czas dostawy zależy od przewoźnika, cła i wysyłki pocztowej miejsca przeznaczenia i innych czynników. Większość paczek może zostać odebrana w ciągu 20 dni roboczych (4 tygodnie). Patrz poniżej, aby uzyskać czas dostawy danych ilościowych:

Akceptujemy żądania e-mail do zwrotów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Jeśli przedmiot jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, jest uważany za używany, a my nie wyda ci zwrotu lub wymiany. Jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać przewodnik zwrotny, zanim go zwrócisz. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i identyfikator zamówienia. Jeśli przedmiot jest uszkodzony w ciągu 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat lub zaoferujemy zwrot pieniędzy po otrzymaniu wadliwego elementu. Jeśli przedmiot jest uszkodzony po 3 miesiącach, nadal możesz odesłać go do nas. Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego elementu. Ale musisz zapłacić dodatkowa opłata za wysyłkę. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione zasady przy zamawianiu na Gktk.pl! Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazdek przeglądu, który jest dla nas bardzo ważne. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić tutaj swoje prawdziwe uczucie. Jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji lub naszej usługi, prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś informacje zwrotne, będziemy rozwiązać problem natychmiast, dziękuję! Prosimy o przesłanie do nas z 9:00. Do 18:00. (GMT + 8) od poniedziałku do soboty . Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami i daj nam szansę, aby ci pomóc. Wszystkie wiadomości zostaną odebrane w ciągu 1 dnia roboczego (z wyjątkiem świąt państwowych w chinach). Jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości, a my odpowiemy wam tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za późną odpowiedź w czasie wakacji (w tym niedziele).

  • Standardowe lub niestandardowe: Standardowy
  • Numer/Liczba modelu: Manual
  • Teoria: Other
  • Struktura: Other
  • Wykorzystanie: Olej
  • Moc: Other
  • Ciśnienie: Other
  • Zastosowanie: Other
  • Paliwo: Other

5

Perfect works great