ZLIMSN czarna skóra aligatora Watch Band pasek mężczyźni kobiety luksusowa skóra krokodyla Watchband 12mm-26mm może być niestandardowy rozmiar

ZLIMSN czarna skóra aligatora Watch Band pasek mężczyźni kobiety luksusowa skóra krokodyla Watchband 12mm-26mm może być niestandardowy rozmiar

zł319.79 zł223.86
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: opaska pasek do zegarka, pasek do zegarka ł, pasek do zegarka 6mm, pasek do zegarka se, zamszowy pasek do zegarka, pasek do zegarka 13mm, pasek do zegarka 14mm, eblaze pasek do zegarka, ogolny pasek do zegarka, zawijany pasek do zegarka 12mm.

ZLIMSN ręcznie wykonane paski do zegarków krokodyla 1. Przedmiotem sprzedaży jest jeden Wykonane na zamówienie pasek krokodyla , Nie wliczając zegarka i klamry zapięcia deployant. 2. Należy pamiętać, że ponieważ każdy pojedynczy pasek, który wykonujemy, jest w pełni ręcznie robione, więc będą się nieznacznie różnić od kawałka ( Różnica koloru i tekstury spowodowana przez inny obszar skóra krokodyla i każdy krokodyl jest wyjątkowy, jego skóra jest również inna ). Zdjęcia rzeczywistego paska, który zostanie dostarczony do ciebie, można poprosić i wysłać do kontroli jakości. Proszę, nie wahaj się zapytać nas o nic. 3. Każdy pojedynczy pasek jest wyjątkowy , Ręcznie robione z pasją i troską. Materiały są wybierane z najlepszych, aby zapewnić wysoką jakość, którą staramy się utrzymać. 4. Ze względu na ręczny proces produkcji jest trudny i czasochłonny, powoli trawiliśmy zamówienia. Wykonanie nowego niestandardowego paska zajmie około 3-7 dni. Po dokonaniu zamówienia dobrze, pakiet zostanie wysłany natychmiast. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Jak rozmiar paska zegarka 1. Zobacz teraz pasek zegarka, jeśli jest napisany na przykład numer 20, to szerokość paska (model) 2. Takich jak obraz, jeśli rozmiar oglądasz to 20mm szerokości (model)

O czas wysyłki

Pytania i odpowiedzi

P : Kiedy mogę otrzymać produkt? Odp.: każdy kraj ma inny czas przyjazdu, zapoznaj się z powyższą tabelą, niektóre odległe obszary mają długi czas transportu, proszę cierpliwie czekać. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, dziękuję. P : Dlaczego nie mogę znaleźć informacji o śledzeniu w internecie? Powiadomimy cię po raz pierwszy po dostawie i wyślemy ci numery śledzenia i zapytania. Proszę zrozumieć, że po opuszczeniu chin informacje o śledzeniu ekonomicznym i wysyłkowym w internecie są zwykle bardzo powolne, ale nie ma to wpływu na normalny transport, proszę zrozumieć. P : Co się stanie, jeśli nie otrzymam produktu? Odp.: zazwyczaj paczki docierają do lokalnych krajów i będą umieszczane w lokalnym urzędzie pocztowym przez 14 dni., jeśli nie otrzymasz paczki w terminie zobowiązań logistycznych, udaj się do lokalnego urzędu pocztowego, aby sprawdzić paczkę lub skontaktuj się z nami. Ponieważ wysyłka międzynarodowa może być opóźniona z powodu zwyczajów, pogody i innych powodów. Prosimy o cierpliwość i skontaktuj się z nami, sprawdzimy i obiecujemy najbardziej satysfakcjonujące wyniki dla ciebie. P : Jaka jest jakość? Tak, produkujemy tylko najlepsze produkty wysokiej jakości. Pamiętaj o naszej marce ZLIMSN. Dążymy do zapewnienia przyjemnych zakupów. P : Co powinienem zrobić, jeśli są jakieś problemy z moją paczką? Odp.: nie martw się, skontaktuj się z nami, damy ci dobre rozwiązanie, abyś był w 100% zadowolony. O częściach zamiennych, serwisie, konserwacji Aby cię zadowolić, jest naszym założeniem serwisowym, bycie twoim przyjacielem jest naszym najlepszym życzeniem, jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie otwieraj żadnych sporów ani nie wystawiaj negatywnych opinii, skontaktuj się z nami, zapewniamy, że nawet jeśli stracimy wszystko, nie pozwolimy ci mieć żadnej straty w sklepie. Dziękuję ci!

 • Numer/Liczba modelu: EY9
 • Nazwa marki: ZLIMSN
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Watchband Width: 20mm 22mm
 • Typ artykułu: Paski do zegarków
 • Watchband Color: Black, Brown
 • Długość paska: Other
 • Buckle Materials: 316L Stainless Steel
 • Buckle Color: Silver
 • Zapięcie typu: Butterfly Buckle
 • Stan: Nowa z metkami
 • Typ materiału paska: Skórzane
 • Watchband Materials: Alligator Leather Watchband

5

Качеством доволен! Продавца рекомендую!

1

Falsa. No cocodrilo. Y de muy mala calidad.

5

ok

5

매우 만족합니다 추천추천.. 살일있으면 여기서사야겠음

5

Good service and packaging. Thank you very much