Tylna kamera przednia do Huawei Nova 4E P30 Lite tylna przednia kamera główna moduły Flex Cable

Tylna kamera przednia do Huawei Nova 4E P30 Lite tylna przednia kamera główna moduły Flex Cable

zł36.67
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: wybielanie zębów paski blend a med, skladana miska plastikowa do ubrań, przedluzacz elektryczny usb xiaomi, montre femme 2018 geneva klasyczny, moja ocena powstania warszawskiego, sluchawki bez przewodowe do huawei, rezygnacja z telewizji orange wzór, wkładki na płaskostopie poprzeczne, wkłady do długopisów różnokolorowe.

Tylna kamera przednia do Huawei Nova 4E P30 Lite tylna przednia kamera główna moduły Flex Cable

1). Kontrola jakości: wszystkie części testowane za pomocą specjalnych instrumentów lub płyt głównych przed wysyłką. 2). Pakowanie: wszystkie części zamienne do telefonów komórkowych zapakowane w antystatyczne torby z piankowym pudełkiem, aby zapewnić bezpieczeństwo. 3). Asortyment produktów: szeroka gama części zamiennych do telefonu komórkowego dostępna, najlepsza jakość najlepsza cena. 4). Stan produktu: w magazynie, aby zapewnić szybką dostawę. 5). Nalegaj: udostępnimy i zaktualizujemy najnowsze informacje dotyczące części zamiennych do telefonów komórkowych 6). Pciture Show: zrób zdjęcie telefonem komórkowym, pokaż autentyczność produktu

Drodzy kupujący, proszę zwrócić na to uwagę przed złożeniem zamówienia:

Po złożeniu zamówienia prosimy o dokładne potwierdzenie nazwy kontaktu, adresu, kodu pocztowego i numeru telefonu, w przeciwnym razie możliwe jest, że nie możesz odebrać towaru. Bezpłatna wysyłka przez China Post zwyczajna mała paczka Plus, nie można jej śledzić po opuszczeniu chin przez przedmioty. Jeśli nie możesz tego zaakceptować, wybierz standardową wysyłkę Gktk.pl lub Epacket, inną metodę, ale musisz zapłacić za koszt wysyłki Po Serivice 1. W przypadku jakichkolwiek problemów po otrzymaniu towaru, proszę nie otwierać sporu, natychmiast skontaktuj się z nami. Pomożemy ci rozwiązać problem. 2. Jak uausl , ( China Post zwyczajna mała paczka Plus, chiny Post Registered Air Mail i Gktk.pl standardowa wysyłka) czas dostawy wynosi 16-35 dni roboczych. Jeśli przychodzi ze szczególną okolicznością (święta, dostosowanie polityki, zwyczaje, odludziu i tak dalej), będzie to opóźnione. 3. Czas ochrony wynosi 60 dni (kilka krajów to 90 dni) w Gktk.pl. Jeśli czas ochrony dobiega końca i nie otrzymasz towaru, skontaktuj się ze mną, są trzy sposoby, w których mogę ci pomóc: a. Wydłuż czas ochrony. B. Ponownie wyślij towar. C. Zwróć pieniądze.

  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Kompatybilny marka: HUAWEI
  • Kompatybilna marka: HUAWEI
  • Projekt: BAR
  • Wykorzystanie: Kamera tylna
  • Certyfikacja: Ce
  • Numer/Liczba modelu: For Huawei Nova 4E P30 Lite
  • Nazwa marki: wzwtiya