Nobsound Mini w pełni zrównoważony przedwzmacniacz pasywny 2-kanał przedwzmacniacz głośność dźwięku kontroler dla w domu

Nobsound Mini w pełni zrównoważony przedwzmacniacz pasywny 2-kanał przedwzmacniacz głośność dźwięku kontroler dla w domu

zł231.58 zł185.26
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: wzmacniacz audio stereo klasa d, wzmacniacz audio 3watt stereo, mini wzmacniacz audio stereo, wzmacniacz audio stereo z wyswietlaczem, wzmacniacz stereo, wzmacniacz audio optical, wzmacniacz stereo audio, mikser audio stereo, wzmacniacz audio stereo outpot, wzmacniacz audio hifi stereo.

【Nazwa Details】 LINEPAUDIO A967 pasywny przedwzmacniacz Active Speak Volume dwukanałowy kontroler jest mały I kompaktowy, ma zastosowanie do aktywnego głośnika lub PostAmp, obsługuje w pełni zbalansowane lub single-ended signal we/wy, wyposażony w przełącznik do łatwego przełączania sygnału we/wy.

Nieskończenie wybredna jakość dźwięku, nieskończenie tolerancyjna w muzyce. Pasywny przedwzmacniacz głośności kontroler sprawia, że pulpit proste.

Mały rozmiar, ale wielka mądrość, LINEPAUDIO A967 jest mały, ale z kompletnym zestawem wspólnych interfejsów, obsługuje w pełni zbalansowaną regulację sygnału audio i regulację pojedynczego sygnału audio, I przełącza sygnał we/wy.

Nadaje się do dekodera I głośnika bez regulacji głośności, z włączoną zrównoważoną architekturą we/wy, we/wy RCA I funkcją przełączania. Jego przedwzmacniacz nie spowoduje utraty źródło sygnału. Ogólnie rzecz biorąc, sygnały źródła dźwięku z dekodera odtwarzają oryginalne sygnały. Duży zakres dynamiki nie spowoduje utraty jakości, ale zachowuje oryginalne źródło sygnału w stanie nienaruszonym.

Preferowany wybór aktywny głośnik, coraz więcej dla fanów muzyki nie są zadowoleni z jakości dźwięku wydajności zwykłych głośników multimedialnych, ale raczej wybrać profesjonalne aktywne głośniki monitora. Ale takie głośniki na ogół nie mają pokrętła regulacji głośności, ale muszą być używane z przedwzmacniaczem. Najbardziej aktywne słuchawki monitorowe są używane do słuchania w pobliżu pola, ale wspólny przedwzmacniacz HiFi jest duży i zajmuje duży obszar. Co więcej, większość jest zaniepokojona tym, czy barwa przedwzmacniacza pasuje do głośnika, czy nie, czy efekt dźwiękowy jest idealny, czy nie.

Ale od teraz, LINEPAUDIO A967 dwukanałowy regulator głośności doskonale rozwiązuje powyższe dwa obawy, LINEPAUDIO A967 jest mały i kompaktowy, konstrukcja architektury obwodu wewnętrznego nie spowoduje utraty jakości dźwięku, wewnętrzny wzmacniacz mocy aktywnego głośnika wystarcza do napędzania głośnika, Dzięki czemu można usłyszeć najbardziej oryginalną barwę i jakość głośnika, bez potrzeby wyboru odpowiedniego przedwzmacniacza.

【Cechy produktu】 Impedancja wejścia/wyjścia: 10KΩ - 50KΩ

Dwukanałowy przełącznik we/wy, RCA I zbalansowane we/wy XRL

Wejście: RCA/symetryczne XLR (przełącznik)

Wyjście: RCA/zbalansowany XLR (przełącznik)

Waga netto: 314g

Waga z opakowaniem: 415g

Wymiary produktu: dł. 145mm X szer. 65mm X wys. 43mm

Wymiary opakowania: L 200mm X szer. 180mm X wys. 55mm 【Sposób wysyłkowa】 1 X A967 w pełni zrównoważony pasywny przedwzmacniacz aktywny głośnik dwukanałowy regulator głośności

  • Pakiet: Tak
  • Nazwa marki: Nobsound
  • Kanały: 2 (2.0)
  • Maksymalna moc na kanał: BRAK ZASILANIA
  • Numer/Liczba modelu: amplifier
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Type: Power amplifer