Aluminium chłodnica dla Yamaha YZ250 YZ 250 D2/E2 2Stoke 2002-2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 10 11 RH i LH GPI wyścigi

Aluminium chłodnica dla Yamaha YZ250 YZ 250 D2/E2 2Stoke 2002-2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 10 11 RH i LH GPI wyścigi

zł301.11
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
 • Tagi: tulejki zaciskowe elektryczne 6, tumanki bumper hyundai sonata 5, tunel foliowy zielony czy biały, skarpetki do kaloszy dla dzieci, sukienka obcisla gleboki dekolt, tuleje do sztywnej osi trenazer, wodoodporna naklejki fiat stilo, strój jednorożca bal przebranie, pojemnikna szczoteczki do zebow.

T Dziękuję za patrzenie!

100% Brand New!

Mamy wiele rodzajów produktów, prosimy zapytać, czy nie potrzebujesz

Ten sklep. )

Dokładnie przetestujemy każdy przedmiot przed wysyłką.

Jakość jest gwarantowana!

Cały aluminiowy rdzeń i zbiornik. Rdzeń jest spawany w piec próżniowy do lutowania twardego, bez żywicy epoksydowej. Zbiornik jest spawany przez TIG.

Jak zweryfikować prawidłowe dopasowanie

1. Porównaj swoją część z wymienionym zdjęciem. Nasze zdjęcie jest rzeczywistym zdjęciem lub schematycznym rysunkiem przedmiotu.

2. Upewnij się, że twój pojazd pasuje do opisu wyposażenia.

3. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z nami.

Międzynarodowi nabywcy-uwaga:

Należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.

Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

Wysyłka

Wysyłamy na adres Gktk.pl. Upewnij się, że twój adres w Gktk.pl jest dopasowany do adresu wysyłki, zanim zapłacisz.

Proszę podać swoje osobiste wymagania, takie jak kolory, paczki, wartość deklaracji itp., w wiadomości paypal, gdy płacisz nam

Powrót i zwrot

Wniosek o zwrot lub wymianę jest dostępny tylko w ciągu 1 tygodnia po otrzymaniu paczki i zwróceniu przedmiotu w takim samym stanie, w jakim otrzymano.

Proszę ostrożnie zapakować przedmiot. Przedmioty zwrócone zostaną przetestowane, a nowy zamiennik zostanie wysłany do kupującego natychmiast po znalezieniu wadliwego. W przypadku, gdy odpowiedni zamiennik nie jest dostępny, zostanie wydany zwrot pieniędzy. Koszty wysyłki, obsługi i ubezpieczenia nie podlegają zwrotowi.

Informacje zwrotne i dsr

Jesteśmy zależni od naszej reputacji eBay i zadowolenia klienta, aby odnieść sukces. Dlatego twoja opinia i DSR są dla nas bardzo ważne, ponieważ lepsze wyniki DSR wpływają na nasze wyszukiwanie w serwisie eBay.

Chcielibyśmy zdobyć dobre opinie i ocenę 5 gwiazdek DSR. Twoje działanie pomoże nam zaoferować nasze mleko i chleb. Jeśli nie mamy podane ci wystarczająco powodu do 5-gwiazdkowego stopnie na każdej DSR następnie poinformuj nas o tym, jak możemy zarobić twoja ocena 5-gwiazdkowy przed złożeniem yourscores!

Jeśli wyślesz do nas e-mail, w naszych godzinach pracy zostanie wznowiony w ciągu 48 godzin.

Jesteśmy producentem, a nie importerem. Wszystkie zamówienia w sklepie, zamówienia zbiorcze, sprzedaż hurtowa są mile widziane

 • Nazwa modelu: radiator
 • Przemieszczenie (ml): radiator , hose
 • Szerokość produktu: 22cm
 • Rodzaj materiału: Aluminum
 • Funkcje specjalne: radiator cooling
 • Wysokość produktu: 65cm
 • Pozycja waga: 2.5kg
 • Nazwa marki: GPIRACING
 • Średnica przedmiotu: 4cm
 • Typ artykułu: Chłodzenia silnika i akcesoria
 • Długość produktu: 65cm