Najlepiej sprzedająca się przenośna Mini pralka Turbo ze składaną obsługą USB pralka hurtowa i Dropshipping

Najlepiej sprzedająca się przenośna Mini pralka Turbo ze składaną obsługą USB pralka hurtowa i Dropshipping

zł118.40
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: miska pralka, pralka mini skladana, pralka przenośna składana, gumowa wanna składana, mini pralka składana, torba składana, podręczna pralka składana, pralka podróżna składana, wanienka składana, skladana pralka.

Przenośna Mini pralka Turbo ze składaną pralką zasilaną przez USB

Punkty sprzedaży produktu:

Wysokiej jakości materiał-wykonany z przyjaznego dla środowiska ABS i materiał gumowy termoplastyczny, mini pralka jest mocna i nadaje się do noszenia.

Może pomieścić 1 kg wagi odzieży. Uwaga: przymocuj przyssawkę do dna basenu lub Wiadro, nie do zakrzywionej ściany Przenośna pralka z składany TUB-ta kawitacja ultradźwiękowa z wibracjami o wysokiej częstotliwości, Symulacja ręcznego czyszczenia, czyszczenia bardziej czysto i zapobiegania splątaniu

Oszczędność wody i oszczędność energii-mini przenośna pralka ma jedną konstrukcję i nadaje się do prania osobistego.

Przenośne pralki nie tylko oszczędzają jedną trzecią wody, ale także oszczędzają dużo energii niż pralki Zasilanie i bezpieczeństwo USB-zasilanie USB, DC 5V. Po uruchomieniu pralki przez 30 minut Automatycznie wyłącza się i ponownie uruchamia wtyczkę USB po jednej minucie

Wielofunkcyjny, przenośny- Mini podkładka jest idealna do prania lekkich ubrań, takich jak krawaty, T-shirty, bielizna i ubrania dla dzieci, które należy prać osobno.

Działa jak maszyna, która myje Warzywa i owoce. Mały rozmiar, można umieścić w kieszeni lub torebce. Odpowiedni dla studentów, turystów i biznesmenów Przenośna Mini pralka Turbo Ze składaną wanną lekka pralka podróżna zasilana przez USB Apartamenty kempingowe Dorms RV podróż służbowa odzież funkcja Wielofunkcyjny: dzięki wibracjom o wysokiej częstotliwości mini podkładka jest idealna do ubrań dla dzieci, bielizny, skarpet, ręczników i innych. Składany przenośny: ta pralka jest zaprojektowana w małych rozmiarach bez zajmowania dużo miejsca. Idealny do ograniczonej przestrzeni, takiej jak akademiki, apartamenty, apartamenty, domy kempingowe, RV itp. Dane techniczne:

Nazwa: przenośna pralka ze składanym Materiał: ABS + PP + TPR Interfejs: USB Napięcie wejściowe: DC 5V Prąd wejściowy: 3A Napięcie znamionowe: DC 10V Czas prania: 30 minut Odwrotne ładowanie do przodu: 200 obr./min Czas do przodu do tyłu: 15 sekund Turbo czas pracy: 5 minut przełączania Ultradźwiękowy czas pracy: przełączanie 60s Składany rozmiar: 320x320x55mm / 12.60x12.60x2.17 cala Rozwiń rozmiar: 320x320x240mm / 12.60x12.60x9.45 cala Pakiet zawiera:

1 x przenośna pralka ze składaną wanną

1x szczotka 1x para rękawiczek

  • Materiał: Z tworzywa sztucznego
  • Numer/Liczba modelu: usb washing machine
  • Plastikowe typu: Pp
  • Wykorzystanie: odzież
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Funkcja: Składane

1

The seller cancel the shipping الطلب ماانشحن اتكنسل