4.3 "dla SAMSUNG Galaxy S4 Mini i9192 i9190 i9195 wyświetlacz LCD ekran dotykowy biały z ramką Digitizer do Samsung S4mini wyświetlacz

4.3 "dla SAMSUNG Galaxy S4 Mini i9192 i9190 i9195 wyświetlacz LCD ekran dotykowy biały z ramką Digitizer do Samsung S4mini wyświetlacz

zł92.65 zł77.82
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: szablon duży, moduł lambda, worki torkis, scarf moskim, moduł dt 125, moduł gn 125, szablon lini, sza z lyrics, moduł irf540.

Modname ckeditor = 4.3 "dla SAMSUNG Galaxy S4 Mini i9192 i9190 i9195 wyświetlacz LCD ekran dotykowy biały z ramką Digitizer do Samsung S4mini wyświetlacz

Proces wysyłki

Będziemy ściśle sprawdzać kontrolę i pakowanie produktów

Bezpiecznie dostarczy towar do ciebie najszybszą metodą logistyczną.

Wysyłka:

1. Wysyłamy w ciągu 1- 48 godzin po potwierdzeniu płatności od poniedziałku do piątku. (z wyłączeniem świąt) 2. Upewnij się, że twoje dane kontaktowe dotyczące wysyłki, w tym adres pocztowy, jest poprawny, co jest bardzo ważne

Metody wysyłki Kuriera Czas wysyłki

Ekspresowa wysyłka

DHL

Około 3-10 dni

FedEx

Około 3-10 dni

EMS

Około 5-15 dni

Standardowa wysyłka (na zamówienie poniżej 5 USD)

Gktk.pl standardowa wysyłka

Około 20-45 dni

Chiny post Registered Air Mail

Około 20-41 dni

EPacket

Około 19-29 dni

Standardowa wysyłka (na zamówienie poniżej 5 USD)

Chiny post Registered Air Mail

Około 30-55 dni

Polityka zwrotów i wymiany:

* Proszę otworzyć paczkę w obliczu kuriera przed podpisaniem umowy, prosimy o kontakt z firmą spedycyjną

Zrobić zapis w tej kwestii, jeśli towary nie są takie same jak zamówienie lub uszkodzone.

* Jeśli przedmiot zostanie uszkodzony lub dotrze w złym stanie, powinieneś pokazać dowód, wysyłając nam zdjęcie

Przedmioty. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia. Uwaga: zdecydowanie radzimy naszym drogim klientom przetestować produkty przed instalacją, nie ponosimy odpowiedzialności za błędy instalacji.

Przewodnik do radzenia sobie z problemami jak foiiows

Pytanie i odpowiedź:

P: Czy mogę zainstalować go sam?

Tak, będziemy Wysłać Masz bezpłatny zestaw narzędzi dla każdego pakietu, możesz go zainstalować samodzielnie, ale wyszukaj instrukcję instalacji Z Y Outube i postępuj zgodnie z instrukcjami i zwracaj uwagę na Studiów magisterskich Środki ostrożności.

P: Co powiesz na jakość produktu?

Głównie oryginalny i AAA wysokiej kopii, jakość zależy od wymagań kupującego. Możemy zapewnić inną jakość dla różnych standardów, oczywiście, różne jakości mają inną jakość.

P: Czy istnieje zniżka na zamówienie zbiorcze?

Tak, oferujemy zniżkę według ostatecznej ilości, skontaktuj się z nami, jeśli Chcesz zrobić zamówienie zbiorcze.

P: Dlaczego logistyka jest tak powolna w niektórych krajach?

, Bezpłatna metoda wysyłki jest trochę wolna, jest to chińska poczta lotnicza lub standardowa metoda wysyłki Gktk.pl, która zwykle trwa 20-45 dni w większości krajów, ale zapewniamy również szybszą metodę wysyłki, oczywiście, jeśli może kosztować trochę więcej, ale jest szybszy, skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz szybszej metody.

P: Na co powinienem zwrócić uwagę podczas instalacji?

Po pierwsze, proszę przetestować całą wymianę przed instalacją, po drugie, proszę oglądać swoje narzędzia nie dotykaj podświetlenia i obszaru lcd, obszar ten jest naprawdę uszkodzony, thrid, proszę nie być voilent, proszę nacisnąć delikatnie i normalnie podczas instalacji.

P: Dlaczego cena często się zmienia?

Ostatni brak IC i szkła, Brak Surowców, W wyniku wyższych kosztów produkcji, W przypadku braku podaży ceny wreszcie rosną.

P: Co jeśli nie jestem zadowolony z jakości lub usługi?

Robimy mały biznes, czasami możemy nie dbać o ciebie, ale postaramy się jak najlepiej.

Więc jeśli jest jakiś problem, proszę nie wahaj się z nami skontaktować, postaramy się jak najlepiej, aby cię uszczęśliwić, dzięki za zrozumienie.

.............

Więcej pytań, prosimy o kontakt ze mną, dzięki.

Informacje zwrotne:

* Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej ciężkiej pracy, uprzejmie proszę dać nam 5 gwiazdek pozytywne opinie. * Jeśli jesteś niezadowolony, proszę nie umieszczać sporu zostawić negatywną opinię, Proszę złożyć skargę, na czym polega problem, postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem i Pozwól ci być szczęśliwym. Twoja satysfakcja jest naszym głównym celem, a twoja opinia jest bardzo ważna Nas.

Skomplikowane akcesoria do telefonu i surowe ograniczenia na każdym sprzedawanym ekranie Testowanie i kontrola przed wysyłką, Gwarancja jakości problemy. Aby zapewnić ci coraz lepsze wrażenia z produktu. Udany zamiennik nie zmarnuje twojego cennego czasu. Cenimy każdy wybór

  • Size: 4.3 inch
  • Compatible model: S4 mini i9190 i9192 i9195
  • Certyfikacja: NONE
  • Typ produktu: Tablet LCD
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)