Spersonalizowane talerze z płyt Is, stojak na talerze ramka do tablicy rejestracyjnej w pobliżu akcesoriów samochodowych do Bmw Audi Mercedes Plakalıklar

Spersonalizowane talerze z płyt Is, stojak na talerze ramka do tablicy rejestracyjnej w pobliżu akcesoriów samochodowych do Bmw Audi Mercedes Plakalıklar

zł115.81
Dostępność
W magazynie

Lista życzeń
  • Tagi: talerz jadalny, ramka tablicy rejestracyjnej led bmw, talerz perkusja, uchwyt tablicy rejestracyjnej bmw, oświetlenie tablicy rejestracyjnej bmw, talerz miska, podświetlenie tablicy rejestracyjnej bmw, ramka tablicy bmw, ceramika talerz, talerz deska.

1. Jakość oryginalnego surowca na zamówienie. • Absolutnie przypadek nie ma niebezpieczeństwa upadku. • Klejenie śladów nie, sprawa nie będzie luki między nimi. Kruczoczarny i jasne Obraz. Druk UV to wyraźny obraz. • Plexi, uszczelnienie folii lub cięcie laserowe absolutnie nie. • Nasz produkt jest absolutnie Nie blakną, nie podnoszą się, w ślepym zaułku, chwyt nie . Wpływ i zarysowania zewnętrznego GARANTİLİDİR. • Standardowy rozmiar płyty odpowiedni. • Produkt uniwersalny. Każdy pojazd pasuje.

Wszystko, co musisz zrobić, wybierz poniżej obok produktu, który koduje i wyślij nam wiadomość jako wiadomość.

Próbki: Typ: T1 Tekst: RNAOnline Wybierz czcionkę: FNT1

Wybierz czcionkę:

Przesyłki 1. Przygotowujemy i dispacting twoje zamówienie, w 3-10 dostawa Gktk.pl weryfikuje płatność 2. Wysyłamy wszystkie zamówienia za pośrednictwem CAINIAO możesz kontrolować przybliżony czas dostawy paczek w twoim kraju z naszej mapy dostaw. 3. Nie zapomnij, więc nie ma kosztów wysyłki, ale nasi cenni klienci są odpowiedzialni za dodatkowe opłaty celne, cła i podatki za import do twojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane od momentu dostawy. Dostawy Możesz sprawdzić czas dystrybucji dla swojego kraju na powyższej mapie. Jeśli potrzebujesz innych informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Zwrotu i wymiany 1. RNA Online, gwarantuje, że wszystkie produkty, które tworzymy, mają wysoką jakość, jak obiecaliśmy. Nasz dział kontroli jakości zbada twój produkt dwa razy, zanim wyślemy paczkę. Nie będziesz otrzymywać żadnych wad jakościowych. 2. Mamy nadzieję, że spodoba ci się zakupy, ale jeśli nie jesteś zadowolony, że ma wysoką jakość, jesteś w stanie zwrócić przedmiot/supersesję lub zwrot pieniędzy. Prosimy o kontakt przed powrotem rzeczy. Jednak nasi cenieni klienci powinni być poinformowani, że są odpowiedzialni za wszystkie opłaty za wysyłkę, a produkt, który otrzymałeś, nie powinien być wykorzystany. 3. Zwroty i zwroty mogą być przetwarzane tylko wtedy, gdy kwalifikujące się produkty zostaną zwrócone za pomocą odpowiedniej metody. Jeśli zwrot zostanie wysłany po 30 dniach, gdy otrzymasz przesyłkę lub bez niej, żałujemy, że nie możemy zwrócić ci pieniędzy ani nosić towaru z powrotem do ciebie Informacje zwrotne 1. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, poświęć chwilę i podziel się swoją gratyfikacją i pozytywnymi opiniami. Jeśli zostawisz nam komentarz i dasz gwiazdki, będziemy bardzo wdzięczni. Bardzo kochamy naszych klientów, a twoja opinia jest dla nas tak pomocna, aby się poprawić. 2. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany naszymi produktami, proszę nie dawaj nam złych opinii bezpośrednio (twoja opłakana opinia zaszkodzi nam głęboko) napisz do nas. O twoich obawach na pewno damy ci roztwór kooctowy i sprawimy, że będziesz w 100% zadowolony. Skontaktuj się z nami Po prostu wyślij nam swoje pytania lub wątpliwości, a my udzielimy ci potrzebnej pomocy. Wszystkie wiadomości e-mail lub będą odpowiedział w ciągu 24 godzin.

  • Typ artykułu: Uchwyt tablicy rejestracyjnej
  • Pochodzenie: TR (pochodzenie)

5

Parfait