Wszyscy mogą wziąć udział w konferencji lub jej części, można dołączyć w każdym momencie i wybrać dowolnie wykłady, których się wysłucha. Udział jest bezpłatny.

Konferencja jest skierowana zarówno do osób zaangażowanych w temat tradycji katolickiej, jak i do tych, dla których ta tamatyka jest zupełnie nowa, a których interesują zagadnienia związane z szeroko pojętą kulturą katolicką. Wykłady są o różnorodnej tematyce, wiele z nich ma charakter popularyzatorski.

Na konferencję zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy. Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma imienny identyfikator oraz pełen pakiet materiałów konferencyjnych. Rejestracja jest obowiązkowa jedynie dla osób, które pragną wygłosić prelekcję. Zachęcamy jednak wszystkich do rejestracji, gdyż pozwoli to organizatorom oszacować frekwencję i dzięki temu lepiej przygotować wydarzenie. Rejestracja za pomocą formularza jest możliwa do 23 czerwca 2019 (niedziela).

W trakcie rejestracji można zgłosić chęć wygłaszania referatu. Jest to możliwe również po rejestracji poprzez kontakt mailowy z organizatorami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dla prelegentów