Wszyscy mogą wziąć udział w konferencji lub jej części, można dołączyć w każdym momencie i wybrać dowolnie wykłady, których się wysłucha. Udział jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami organizacyjnymi.

Konferencja jest skierowana zarówno do osób zaangażowanych w temat tradycji katolickiej, jak i do tych, dla których ta tamatyka jest zupełnie nowa. Wykłady są podzielone na bloki o różnym poziomie specjalizacji, jest również blok wykładów popularyzatorskich. Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji.

Na konferencję zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy. Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma imienny identyfikator oraz pełen pakiet materiałów konferencyjnych. Rejestracja jest obowiązkowa jedynie dla osób, które pragną wygłosić prelekcję lub zgłaszają potrzebę rezerwacji noclegu przez organizatorów. Zachęcamy jednak wszystkich do rejestracji, gdyż ułatwi to organizatorom oszacować frekwencję i dzięki temu lepiej przygotować wydarzenie. Rejestracja za pomocą formularza jest możliwa do 23 czerwca 2019 (niedziela).

W trakcie rejestracji można zgłosić chęć wygłaszania referatu. Jest to możliwe również po rejestracji poprzez kontakt mailowy z organizatorami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dla prelegentów.

Osoby, które przyjadą na konferencję z daleka, mają możliwość zgłoszenia chęci rezerwacji noclegu za pośrednictwem organizatorów, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym i dokonać rejestracji do 12 maja 2019 (niedziela). Uczestnik, który już się zarejestrował, może zgłosić chęć rezerwacji noclegu drogą mailową na kontakt@gktk.pl do 12 maja 2019 (niedziela). Zgłoszenie chęci nie jest wiążące. Organizatorzy przesyłają zainteresowanym uczestnikom szczegóły odnośnie możliwych w danym momencie opcji noclegu. Im większe zainteresowanie noclegami, tym większa szansa na zmniejszenie ich jednostkowego kosztu. W przypadku decyzji uczestnika, organizatorzy przesyłają informacje odnośnie kwoty i sposobu opłacenia noclegu. Noclegi należy opłacić do 27 czerwca 2019 (poniedziałek). Rezerwacja jest wiążąca od momentu wpłacenia całkowitej kwoty.