Wszyscy mogą wziąć udział w konferencji lub jej części, można dołączyć w każdym momencie i wybrać dowolnie wykłady, których się wysłucha. Udział jest bezpłatny.

Konferencja jest skierowana zarówno do osób zaangażowanych w temat tradycji katolickiej, jak i do tych, dla których ta tematyka jest zupełnie nowa, a których interesują zagadnienia związane z szeroko pojętą kulturą katolicką. Wykłady są o różnorodnej tematyce, wiele z nich ma charakter popularyzatorski.

Na konferencję zapisać się można poprzez formularz zgłoszeniowy. Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma prawo do zagłosowania w konkursie na najlepszą prelekcję, a także imienny identyfikator oraz pełen pakiet materiałów konferencyjnych. Rejestracja jest obowiązkowa jedynie dla osób, które pragną wygłosić prelekcję. Zachęcamy jednak wszystkich do rejestracji, gdyż pozwoli to organizatorom oszacować frekwencję i dzięki temu lepiej przygotować wydarzenie. Rejestracja za pomocą formularza jest możliwa do 21 czerwca 2020 (niedziela).

W trakcie rejestracji można zgłosić chęć wygłaszania referatu. Jest to możliwe również po rejestracji poprzez kontakt mailowy z organizatorami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dla prelegentów